ההשקה מתקרבת: תמונה רשמית ראשונה של ה-iPhone XS נחשפת

אפל מבקשת מכולם "להתאסף במעגל" סביבה בקמפוס העתידני שבנתה – וברשת כבר הופיעו להן תמונות ראשונות של מכשירי ה- XS ודור ה- Watch הרביעי שבדרך

אפשר לאהוב את ואת היוקרה הבלתי נגמרת של מוצריה, אפשר לשנוא את המחירים ואת שיטות הפעולה נוגדות התחרותיות שלה – אך מה שבטוח שהוא שבלתי אפשרי להתעלם ממנה ומנוכחותה בעולם המובייל, אשר עומדת להפוך למעניינת עוד יותר עם אירוע השקה רשמי שעליו הרשת מדברת כבר זמן רב. מוכנים לזה?

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הזמנות לאירוע התקשורתי המרכזי השני שיתקיים בתיאטרון הענק שהוקם לזכרו של סטיב ג'ובס במטה הופצו לעיתונאים ברחבי הגלובוס, עם הסלוגן 'Gather Round' שמהווה כנראה רמז למבנה המעגלי העצום שנבנה במקום (ואולי גם רמז למשהו נוסף?) – ועם יום רביעי ה-12 בספטמבר בתור התאריך הנבחר, מיד לאחר ראש השנה העברי.

אין שום ספק בכך שהאירוע הזה יציג את קו המכשירים החדש של החברה השווה טריליון דולר לשנת 2018, ונראה כי השאלה המרכזית היא רק מה בדיוק יוצג לנו – שלושה מכשירי חדשים אמורים להיות במרכז העניינים, ולצידם אולי גם צמד מכשירי Pro חדשים, חדשים ומחשבי Air משודרגים.

ההזמנה החדשה – רמז גם לגוון יוקרתי שיעשה קאמבק?

מיד לאחר חלוקת ההזמנות הפתיע אותנו האתר 9to5mac – והציג זוג תמונות רשמיות למראה שמתעדות גם את צמד מכשירי ה- היוקרתיים החדשים, תחת השם המיועד XS (שהגייתו תהיה 'Ten-S'), וגם את השעון החכם החדש והמוגדל.

מכשירי ה- XS החדשים בתמונה אמיתית ראשונה – בינתיים ללא האח המוזל שאת שמו הרשמי טרם גילינו

האייפונים החדשים מציגים את מסכי ה-OLED שלהם, לכאורה במימדים של 6.5 אינץ' ו-5.8 אינץ', מצויידים במסגרת דקה במיוחד (וגם תמונה שמצניעה באופן אלגנטי את קיומה של המגרעת העליונה המפורסמת במסך) וגם בגוון מוזהב שהיה חסר ב- X – וזו גם ההזדמנות לציין כי יחד עמם אנחנו אמורים לראות גם מעין יורש ל- SE, שיהיה דגם מוזל בעל מסך בטכנולוגיית IPS בגודל של 6.1 אינץ' ומפרט מעט פחות מתקדם שינסה להבטיח היקפי מכירות גדולים ומרשימים יותר מאי פעם.

ממשיכה לדהור קדימה בשוק השעונים החכמים, למרות שהתחרות המרכזית שלה היא מול עצמה
מקור התמונה: 9to5mac.com

הדור הרביעי של ה- Watch ישמור על עיצוב דומה לקודמו, אך עם מסך מוגדל בעל מסגרת מינימילית שגם יוכל להכיל יותר מידע בכל זמן נתון כך נראה – ולהמשיך את השליטה המוחלטת של היצרנית בעולם המחשבים הלבישים.

אילו מוצרים נוספים תרצו לפגוש באירוע הטכנולוגי הגדול ביותר של לשנה הזו?

יש עוד המון פרטים אשר מסתובבים להם ברשת ונשמח לקבל אימות או שלילה עבורם לפני האירוע הנוצץ בעוד מעט פחות משבועיים – אז צפו לעדכונים כמעט בכל פינה ברשת במהלך הימים הקרובים.