הבכורה של החור במסך: Galaxy A8s מתקרב

מכשיר הביניים החדש של יהיה הראשון להשתמש בטכנולוגיית ה-Infinity-O אשר תנסה לחסל את טרנד המגרעת ולהחליפו בשיטה קומפקטית יותר

לפני כמה זמן קיבלנו תיעוד לתוכניות המעניינות של בתחום המסכים – עם מגרעת "טיפה" במרכז המסך בצורת האות V או בצורת האות U, וגם מגרעת שתהיה בצורת האות O, בתור מעין אי שמוקף בפאנל התצוגה מכל צדדיו ובכל הופך את שילוב החיישן למינימליסטי יותר מאי פעם, ללא וויתור על הגדלה של היחס בין המסך לשאר מימדי המוצר.


עתה, יש לנו מספיק עדויות והוכחות לכך שה- A8s אכן יהיה הדגם הראשון בשוק שיציע את מסך ה-Infinity-O החדש, בתור סיפתח אפשרי לקראת אימוצה של הטכנולוגיה במוצרי דגל – שלב אחד לפני התפתחות שתשתול את אמצעי הצילום מתחת לפאנל ה- במכשיריה.

מגרעות מסך בשלל צורות – בקרוב מאוד בחנויות

ה-Galaxy A8s עתיד להצטרף אל דגמי ה-A7 וה-A9 הטריים, כאשר באופן מפתיע משהו נראה כי יהיה עדיף על פני ה-A9, לפחות בחלק מהמאפיינים שלו. הוא יכלול מסך מוארך בגודל 6.4 אינץ׳ וברזולוציית 2,340×1,080 פיקסלים (לכאורה עם שימוש בטכנולוגיית IPS של יצרנית צד ג׳, במקום בפאנל Super AMOLED מתוצרת עצמית), Snapdragon 710 מתומן עדכני של קוואלקום, זכרון דינאמי של 6GB, אחסון מובנה של 128GB, סוללת 3,400mAh וגם הגנת IP68 מפני מים ואבק שאינה קיימת בדגמי ה- A החדשים האחרים).

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כך אמור להיראות הדגם החדש, שיהיה אחד משיאני היחס בין גודל התצוגה לגודל המכשיר עבור סמסונג

ה-Galaxy A8s יכלול מערך צילום אחורי משולש דומה (או זהה) לזה של ה-Galaxy A7 עם יחידת 24 מגה-פיקסל ראשית, יחידת 10 מגה-פיקסל לצילומי תקריב ויחידת 5 מגה-פיקסל לחישת עומק ויצירת אפקט בוקה, זאת ביחד עם מצלמת סלפי קדמית של 24 מגה-פיקסל – אשר תשולב בחור זעיר בצידו השמאלי העליון של המסך, אשר אמור לאפשר מימדים כוללים צנועים יותר הן מאלו של ה-A7 והן מאלו של ה-A9, על אף העובדה שמימדי התצוגה ב-A8s יהיו גדולים משניהם. הפיתוח הזה של מסתמן בתור פתרון הביניים הטוב ביותר בעידן מגרעות המסך, תוך עיוות מינימלי בממשק המשתמש המוכר לכולנו.

צילום מסך של ממשק ה-M8s המיועד חושף את התזוזה הקלה בפינה השמאלית שנועדה לאכלס את ממשק האנדרואיד לצד יחידת הסלפי. עדיף ממגרעת גדולה במרכז החלק העליון של הסמארטפון?

הסמארטפון המעניין הזה עתיד להיות מוצג רשמית לעולם ב-10 בדצמבר, כאשר נראה כי יעברו רק ימים בודדים עד שתהיה לו תחרות ישירה – מצד דגם ה-Nova 4 של , שכבר הוצג בטיזרים כשהוא מצוייד במצלמה קדמית דומה בתוך "חור" בתצוגה לקראת הצגה רשמית מתוכננת ב-17 בדצמבר. סביר בהחלט להניח שאלו לא יהיו שני הדגמים היחידים בשוק שיאמצו את השיטה, כך שאם שנת 2018 הייתה שנת המגרעת האמצעית הגדולה שנת 2019 עשויה להיזכר בתור שנת מגרעת ה-O הממוזערת שנדחפת אל הפינה. מה דעתכם על האפשרות הזו? בואו לספר בתגובות.


התחרות הישירה תגיע במהירות – לטוב ולרע