ד"ש משנת 2014: ה-Moto E החדש הוכרז • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

ד"ש משנת 2014: ה-Moto E החדש הוכרז

מוטורולה ולנובו משיקות דור שלישי לסמארטפון המוזל, שמגיע עם מערכת עדכנית אבל גם מפרט טכני שנשאר תקוע בעבר

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אי שם בשנים 2014-2015 היה ה-Moto E, על צמד דורותיו, של אחד מהסמארטפונים הצנועים הכי משמעותיים ופופולריים בסביבה – דוגמה טובה לדגם שהיווה יותר מסך חלקיו, והצליח להפתיע לטובה תודות למערכת הפעלה 'נקייה' שפעלה כמו שצריך, וגם זכתה לעדכונים תכופים.

מאז עבר הרבה זמן (במונחי שוק המכשירים החכמים), והמדפים נתמלאו במכשירים תחרותיים מאוד שעולים פחות מ-1,000 ש"ח לצרכן הסופי, ובכל זאת מצליחים לספק חוויית שימוש ראויה שתתאים לחלק ניכר מהצרכנים. כעת אל אמצע ההמולה הזו נוחת ה-Moto E3 החדש, הפעם תחת כנפיה של , וכלל לא בטוח שנראה שיחזור של האפקט החיובי מהשנים הקודמות.

mte2

הדגם החדש של ה-Moto E מאופיין במימדים מוגדלים עם מסך IPS בגודל 5 אינץ' וברזולוציה של 720×1,280 פיקסלים (לעומת מסך 4.5 אינץ' בלבד ב-Moto E מהדור השני), מעטפת פלסטיק שמזכירה מאוד את זו של דגמי ה-Moto G4 הטריים, מרובע ליבות (ככל הנראה ה-Snapdragon 410 שראינו גם בדור הקודם), מערכת מרשמלו 6.0.1 עדכנית עם מעט מאוד שינויים לעומת גירסת הבסיס של , מצלמת 8 מגה פיקסל ראשית, מצלמת 5 מגה פיקסל משנית, סוללת 2,800mAh שמהווה תוספת של כ-15 אחוזים לקיבולת של ה-Moto E הקודם – אבל עם כל אלו מגיעים גם זכרון ונפח זעירים של 1GB ו-8GB בהתאמה, שקשה מאוד לראות בהם משהו ראוי באמצע שנת 2016, גם כשמדובר בשוק התקציבי והבסיסי.

mte1

ה-Moto עתיד להיות זמין לרכישה בבריטניה בקרוב מאוד בעלות של כ-100 פאונד בלבד, שהם כ-515 ש"ח בהמרה ישירה לפי ערך המטבע הנוכחי, אך גם במחיר זעיר שכזה אנחנו מתקשים להמליץ עליו בלב שלם, משום שהפעם כלל לא בטוח שנתונים אלו יספיקו לחוויית השימוש  הזריזה והמפתיעה לחיוב שאפיינה את הדגמים מהשנתיים הקודמות.

חשיפתו של ה-Moto E3 מצליחה לחזק את תשומת הלב שלנו לדגם אחר שהציגו מוטורולה ולנובו בתקופה האחרונה – ה-Moto G4 Play, שמסתמן בתור אח כמעט זהה ל-Moto E העדכני עם אותו גודל מסך, אותו Snapdragon 410, אותה מערכת מינימליסטית ואותה סוללת 2,800mAh, אך גם עם נפח אחסון מובנה של 16GB, זכרון RAM של 2GB ושבב NFC מובנה. כל אלו בעלות מיועדת של 130 פאונד בריטי, כ-670 ש"ח בהמרה ישירה, נשמעים לנו כמו אופציה מתאימה הרבה יותר לשוק המודרני – בייחוד עבור כל הצרכנים שמעוניינים בחוויית שנאמנת למקור מבית , במחיר המינימלי ביותר האפשרי.

mte3

ה- G4 Play הוא היורש האמיתי לשושלת ה- E?


תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close