דיווחים: האייפד הזול ביותר יגיע בתחילת שנת 2018 • HWzone
גאדגטיםטאבלטים

דיווחים: האייפד הזול ביותר יגיע בתחילת שנת 2018

אפל עשויה להשיק דגם 9.7 אינץ׳ חדש במחיר נמוך במיוחד בכדי לנסות ולבלום את מגמת הצטמצמות המכירות של קטגוריית הטאבלטים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מכשירי הטאבלט כבר הוכיחו את עצמם כ"טובים מדי" עבור השימושים העיקריים בהם, כשחלק ניכר מהצרכנים גילה כי ניתן להסתפק במוצר פשוט וזול אשר יענה על כל צרכיו לשימושי פנאי קלילים, ואינו חש צורך משמעותי לשדרג את זו שכבר יש בבעלותו באופן תכוף כמו במקרה של הסמארטפונים. מצב מוצא זה הביא להחלטה של רוב היצרניות בשוק זה לצמצמם את ההיצע היוקרתי והיקר ולהתמקד במוצרים בסיסיים וזולים ככל הניתן – ועתה נראה כי אחרי שנים של סרבנות גם מלכת התחום הבלתי מעורערת מקבלת על עצמה את הטרנד, באופן יחסי.

לפי מידע טרי שמסתובב לו ברשת, אפל מתכוננת להשקת דגמי אייפד חדשים במהלך הרבעון השני של שנת 2018, בין אפריל ליוני (וכנראה בעיתוי קרוב יותר לתחילתו של חלון הזמנים הזה), כאשר לצד דגמי דגל חדשים עם עיצוב מעודכן, שוליים צרים במיוחד, עיבוד חדש עם ליבה גראפית מבית עצמה וטכנולוגיית FaceID שתחליף את כפתור הבית וסורק טביעות האצבע שבו – נקבל גם גירסה מוזלת של האייפד בגודל המסך המקורי של 9.7 אינץ׳, עם תג מחיר רשמי נמוך מ-300 דולר שאולי אף יגיע לרמת 260 דולר בלבד.

כך עשוי להיראות ה- Pro החדש בשנת 2018 – האם גם הדרך המוזל יזכה לקצוות מקוצצים דומים?

כל מחיר של פחות מ-330 דולר יהפוך אייפד זה לזול ביותר של אפל עד היום, ויבהיר כי בחברה מוכנים לפגוע מעט ברווחיות הכוללת בכדי להבטיח נתוני הכנסות ומכירות משופרים בקטגוריה, באופן דומה למה שה-iPhone SE הזעיר נועד לעשות בעולם הסמארטפונים של היצרנית. האייפד המוזל יתבסס ככל הנראה על פאנל תצוגה ועל עיבוד שכבר פגשנו בעבר, אך צפוי להכיל גם הוא תומכת FaceID, במקום סורק טביעות ביומטרי בכפתור הבית. הפתרון לכל הצרות או רק צעד נוסף בדרך להפיכתו הבלתי נמנעת של תחום הטאבלטים לנישה קטנה בעלת חשיבות מינימלית? מוזמנים לספר לנו מה דעתכם בתגובות.

משפחת ה-iOS העתידית של , בעיבוד ממוחשב של חובבים אשר תואם את השמועות הרווחות ברשת

תגיות

2 תגובות

  1. הוזלה של הפרו 12.9 אינץ' תהיה מבורכת יותר. דור 2 שלו מתבקש

  2. השאלה האם האייפד ואו וגם האייפון אחרי שמפסיק לקבל עדכונים נהיה לא רלוונטי עקב תקלות ואיטיות במכשיר ולכן יש להעדיף אנדראיד או שזה אוותו דבר כמו אנדראיד מבחינת איטיות ותקלות. לי יש אייפד 1 שפשוט סיוט להשתמש בו רק לזרוק אותו.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close