גוגל משיקה את אפליקציית ה-Inbox, בדרך למהפכה בדואר האלקטרוני? • HWzone
גאדגטיםאפליקציותסמארטפונים

גוגל משיקה את אפליקציית ה-Inbox, בדרך למהפכה בדואר האלקטרוני?

האפליקציה, שנמצאת בפיתוח מזה מספר שנים, מנסה להביא את הדואר האלקטרוני אל המאה ה-21

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


inbox-nexus6-500
אפליקציית Inbox על מכשיר הנקסוס 6

אימייל זה מסורבל. כולנו מכירים את האימיילים מאתרים ששכחנו שנרשמנו אליהם, או את האימייל להזמנה שעשית שאתה פשוט לא יכול למצוא. מבינה שהיום, אימייל פשוט לא עובד טוב כמו שהוא. ולכן, החברה משיקה את אפליקציית Inbox, שמטרתה לחולל מהפכה באימייל שלנו.

בשנה שעברה הציגה את הקטגוריות שאפיינו את האימייל שקיבלנו על סמך התוכן שלהם, מעדכונים מרשתות חברתיות, עדכונים, מכירות ועוד. על סמך השיפורים האלו שידרגה את הדרך בה האימייל מוצג לנו, בכדי לא רק להקל עלינו במציאת המידע הרלוונטי אותו אנחנו מחפשים ומהר, אלא גם בכדי לעשות סדר בכל האימייל שלנו. עם האפליקציה החדשה, מציגה אפשרויות סידור חדשות למשתמש:

  • Bundles – נבנה על סמך הקטגוריות שהציגה החברה בעדכון האחרון לשירות הג'ימייל, באנדלס יאגד יחדיו מסמכים עם תוכן דומה, כדוגמה חשבוניות קניה והצהרות של חשבון בנק יאוגדו יחדיו בשביל להקל על המשתמש במציאת מידע דומה. בנוסף, ניתן להכווין את אפשרות האיגוד החדשה לצורת עבודה הנוחה יותר ומותאמת אישית, עם הגדרת סוגי אימייל שיאוגדו יחדיו לפי טעמו של המשתמש.
  • Highlights – מנגנון ההיילייטס החדש באפלקציית Inbox עוברת על תוכן האימייל שהתקבל וקובעת, לפי מדדים קבועים, את החלק העיקרי והחשוב ביותר של אותו האימייל, אותו תציג קודם ברשמית האימיילים הכללית. כך לדוגמה, תמונות או קבצים מאימייל חשוב יוצג ראשון, מידע על טיסות ועוד. לצד הצגת המידע החשוב מהאימיילים, מאפשרת לאפליקציה להציג מידע מעודכן יותר מהאינטרנט במקומות הרלוונטים, כמו סטאטוס וזמני טיסה, או מיקום חבילה הנשלחת אל המשתמש. 

bigtopblog_fullres

תכונת ה-Assists באפליקציית ה-Inbox

בנוסף לאפשרויות סידור החדשות שבאות עם אפליקציית Inbox, משלבת את היכולת לקבוע תזכורות חכמות, הישר בתוך האפליקציה.ֻ אבל לא הטמיעה מערכת תזכורות רגילה. בעזרת יכולות חדשות בשם "Assists" ו-"Snooze", החברה האפליקציה מאפשרת למשתמש לקבוע תזכורות עם מידע מעודכן תמידית, כמו מעין עוזרת אישית שרואה את התוכן של המשתמש ומוסיפה מידע מהאינטרנט בכדי להקל על המשתמש. כך לדוגמא אם משתמש קובע תזכורת להתקשר למסעדה מסויימת, אפליקציית Inbox אוטומטית תזהה את המסעדה, ותוכל לספק את מספר הטלפון שלה ביחד עם מפה למסעדה, כל זאת ללא התערבות המשתמש ובצורה אוטומטית לחלוטין. גם לזמנים לא נוחים החברה התייחסה כשהוסיפה את האפשרות לקבוע תזכורות, ובזמנים כאלו ניתן לדחות תזכורות לזמן אחר, או לקבוע מקום בו ירצה המשתמש לקבל את התזכורת בו.

עם אפליקציית ה-Inbox, לא ממציעה מחדש את הגלגל כמו שניסה לעשות עם שירות ה-Wave, אלא היא מנסה לשכלל את הקיים, ובעיקר להקל על המשתמש בתהליך. ממיון והצגה חכמה של האימיילים שלנו לקביעת תזכורות ומילוי מידע רלוונטי ועדכני בצורה אוטומטית, אפליקציית ה-Inbox החדשה של בהחלט מראה שיש תקווה לאמייל בימינו.


תגיות
Back to top button
Close
Close