בשורות טובות: הסמארטפון המוביל החדש של מוטורולה יגיע גם בגירסה בינלאומית • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

בשורות טובות: הסמארטפון המוביל החדש של מוטורולה יגיע גם בגירסה בינלאומית

יממה בלבד לאחר ההכרזה על ה-Droid Turbo 2 המרשים והבלעדי, אנחנו מקבלים גם את ה- X Force שיהיה התאום הבינלאומי שלו, אשר ככל הנראה יגיע גם אל ארץ הקודש

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


התרשמתם לטובה מה-Droid Turbo 2 של ורייזון והתבאסתם (בעצתנו) מכך שהוא לא מיועד לצרכנים הישראלים? אל חשש – מסתבר שהאלטרנטיבה הבינלאומית, עליה שמענו עוד קודם תחת השם X Force, יושק במקביל וככל הנראה כן יגיע גם אל ארצנו הקטנה. סיבה למסיבה? בהחלט.

ה- X Force זהה ל-Droid Turbo 2 בכל המובנים, ואפילו יהיה זמין להתאמה אישית דרך שירות ה- Maker במדינות מחוץ לארה"ב בהן הוא זמין (ישראל עדיין לא אחת מהן, לצערנו) – ההבדל היחיד הוא בתדרי הסלולר הנתמכים, כאשר גירסת ה-Force תומכת בכלל התדרים הישראליים בדור השני, השלישי והרביעי.

כל מה שאהבנו ב-Droid Turbo 2 נמצא גם כאן - יש אפילו הגנת IP52 קלה בפני זרזיפי מים ואבק
כל מה שאהבנו ב-Droid Turbo 2 נמצא גם כאן – יש אפילו הגנת IP52 קלה בפני זרזיפי מים ואבק

בימים האחרונים נודע כי חברת יורוקום תהפוך למשווקת רשמית של מכשירי בארץ הקודש. אנחנו עדיין לא יודעים האם ה- X Force יכלל בדיל הזה – אבל זה בהחלט נותן לנו תקווה משמעותית לכך. סימן השאלה הגדול שנותר לנו? המחיר, כמעט כמו תמיד.

mtxf4

 

ה-Moto X Foce יחל להיות מוצע בקרוב מאוד לרכישה מוקדמת ברשת Carphone Warehouse הבריטית, בעבור 500 פאונד בריטי (כ-770 דולר אמריקאי בהמרה ישירה) לגירסת ה-32GB ו-535 פאונד בריטי לגירסת ה-64GB הנדיבה יותר. מדובר במחירים גבוהים באופן בלתי מבוטל מה-625 דולר שבהם ניתן לרכוש אותו אצל ורייזון – אך כדאי לקחת בחשבון שרובם המוחלט של המכשירים החכמים יקר יותר בבריטניה לעומת ארה"ב, ומחיר של 500 פאונד תואם באופן די טוב למחיריהם של מכשירי דגל מיצרניות אחרות כגון , סוני או .

mtxf

כעת נותר לכם רק להחליט האם המסך הבלתי שביר והסוללה הנדיבה יחסית ישכנעו אתכם להעדיף את ה-Moto X Force על פני ה-Xperia Z5, הגלקסי נוט 5, ה- V10 והאייפון 6S – ובמידה והתשובה היא חיובית, להתחיל לחסוך כסף.

קישורים נוספים


תגיות
Back to top button
Close
Close