ביקורת וינדוס פון HTC 8X – עדיין לא ממש שם

לקחנו לביקורת מכשיר ה- Phone 8 החדש של חברת . האם יש כאן אלטרנטיבה אמיתית לגלקסי והאייפון או סתם ערימה של פוטנציאל בלתי ממומש?

-טלפון 8

מכשירי Windows Phone לא היו פופולאריים במיוחד בישראל. רבים אפילו אינם מודעים לקיומה של מערכת הפעלה מבית מיקרוסופט לטלפונים ניידים, אך זה עתיד להשתנות במהרה עם השקתה של מערכת ההפעלה חלונות 8, על כל גרסאותיה – זו המיועדת למעבדי x86 מסורתיים, זו המיועדת למעבדי וכמובן גם זו לטלפונים .

 
למרות שלא התלהבנו מהשינויים המינוריים שהכניסה במערכת ההפעלה הניידת שלה, ממכשיר ה-8X של דווקא כן. כבר ממבט ראשון ניתן להבחין בקווי העיצוב של ובמכשיר שכמעט מזמין אתכם להחזיק אותו ביד.
 
אין מדובר כאן בנער הפוסטר של מכשירי ה- Phone 8, אבל זוהי כן התשובה של HTC ל"כוכבים" לומיה 920 של נוקיה וה-ATIV S של .ה-8X מנסה להתברג איפשהו בין הסופר של המתחרות למכשירים עממיים יותר , אבל אנחנו כבר יודעים שאין באמת דבר כזה "מכשיר לכולם". במקום מסויים נצטרך להתפשר, או לשלם יותר.

אהבנו
——————————————
עיצוב מגניב וצעיר, נוח לאחיזה, שינוי מרענן מכל האייקונים של ואנדרואיד, כפתור פיזי למצלמה.

לא אהבנו
——————————————
חנות ריקה, ממשק מצלמה לוקה בחסר, צד-שלישי נטענות לאט מדי, מחיר גבוה יחסית, כ-3150 ש"ח.
גזר הדין
——————————————
בסופו של דבר, מדובר במערכת הפעלה צעירה מאוד יחסית לאנדרואיד ו-, ומיקרוסופט רק עכשיו מתחילה לבנות את כל ה-Eco System ושירותי הענן שלה למשתמש הפרטי. יתאים לכם אם אתם מחפשים לגוון או חייבים לאמץ את קדמת הטכנולוגיה.