אפליקציות חדשות לאנדרואיד | שבוע 19 • HWzone
גאדגטיםאפליקציות

אפליקציות חדשות לאנדרואיד | שבוע 19

תכנים מותאמים אישית, הצפנת הודעות והשוואת מוצרי טכנולוגיה – חדשות לאנדרואיד

IFTTT – תשלטו על השירותים האהובים עליכם בקלות

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזוןIFTTT
If this than that היא שמתחברת למגוון שירותים ברשת, ומאפשרת לכם להגדיר תנאים מסוימים שיגרמו לדברים אחרים לקרות. בעצם, היא מאפשרת לכם "לשלוט" על השירותים האהובים עליכם, ולגרום להם לתקשר אחד עם השני. בסופו של דבר, היא מאפשרת לעשות דברים שהיו לוקחים לכם זמן רב בצורה אוטומטית. לדוגמא: כל פעם שאתם מעלים תמונה לאינסטגרם, היא תהפוך לרקע של מכשיר האנדרואיד שלכם.

GRE / SAT Vocab Lock – ללמוד מילה חדשה כל פעם שפותחים את הטלפוןלמדו את עצמכם אנגלית כל פעם שאתם פותחים את הנעילה של המכשיר שלכם: Vocab Lock מאפשרת מסך נעילה שני – אם יש לכם סיסמא למכשירכם – בו תקבלו מילה ותצטרכו למצוא את המילה הנרדפת שלה – תצליחו והמכשיר יפתח, תטעו ותצטרכו לענות על השאלה שוב. למתקשים, תוכלו לקבל רמז על ידי בחירה באפשרות הזו. האפליקציה היא חינמית אך מוגבלת ל-20 נעילות ביום. כדי להעלות את ההגבלה ל-50 נעילות ביום תצטרכו לקנות את התוסף בעלות של דולר אחד.

Waygo – לתרגם שלטים בזמן אמתWaygo היא שימושית במיוחד לאנשים המטיילים במדינות זרות – היא מאפשרת לכם לכוון את המצלמה שלכם לשלט או טקסט, ולקבל את התרגום במקום המתאים בזמן אמת. היא לא האפליקציה הראשונה מסוגה, אך היא הראשונה שמתאימה גם לשפות אסיאתיות – סינית ויפנית. תקבלו 10 תרגומים בחינם, ולאחר מכן האפליקציה תעלה 7 דולר.


Versus
– השוואת מוצרים בצורה יפה ונוחה

כל חובב טכנולוגיה שמכבד את עצמו לוקח את הזמן כשזה נוגע לרכישת מוצרים, ובודק לעומק כל האפשרויות ואת כל הפרטים. אם אתם מוצאים את עצמכם משווים הרבה בין מוצרים – זו האפליקציה בשבילכם. האפליקציה משווה שני מוצרים ראש בראש, ומסבירה לכם מה היתרונות של כל מוצר לעומת האחר, בצורה שכמעט כל אחד יכול להבין. ניתן להשוות הכל – בתי מלון, מכשירים חכמים, , וכמעט כל דבר שיעלה בראשכםConfide – הודעות טקסט ומוצפנותאוהבים וסודיות? האפליקציה הזו תגרום לכם להרגיש כמו דמות מסרטי מרגלים. כל הודעה שתשלחו תימחק ממכשירכם מיד ולא יהיה זכר לכך ששלחתם אותה. בנוסף, כדי לקרוא את ההודעה צריך להחליק את האצבע על השורות של הטקסט המושחר – ולאחר שיסיימו לקרוא אותה היא תיעלם ולא ניתן יהיה לקרוא אותה שוב. כל ההודעות שנשלחות דרך האפליקציה מוצפנות. החיסרון היחיד הוא ששני הצדדים צריכים את האפליקציה כדי לקרוא ולשלוח הודעות.


תגיות
Back to top button
Close
Close