אייסר מחדשת עם אולטרבוקים וטאבלטים, ויש גם טאבלטפון • HWzone
גאדגטיםטאבלטים

אייסר מחדשת עם אולטרבוקים וטאבלטים, ויש גם טאבלטפון

החברה הטאיוואנית לא איכזבה – וגם השנה המוצרים החדשים שלה זכו ללא מעט תשומת לב בתערוכת קומפיוטקס
היצרנית אייסר היא אחת החברות שנוהגות להתבלט בתערוכות קומפיוטקס השנתיות, שבהן היא מציגה את שלל המכשירים החדשים שלה. כמו כן, לפני מספר חודשים הגיעו פרטים לגבי טאבלט חדש שמפתחת החברה, כשכעת מתבררים הפרסומים הללו כמדויקים. עוד הציגה גם טאבלטפון בעל מפרט טכני דיי מרשים ועיצוב מרענן.
המוצר הבולט ביותר שהוצג הוא טאבלט ה-Iconia W3, אשר נחשב לטאבלט החלונות הראשון בגודל של פחות מ-10 אינץ'. המכשיר מתבסס על מעבד  אטום Z2760 שפועל במהירות 1.5 ג'יגה-הרץ, כשהמסך שלו הוא בגודל 8.1 אינץ' שתומך ברזולוציה 1280×800 פיקסלים. זכרון ה-RAM של המכשיר הוא בנפח 2 ג'יגה-בייט מסוג DDR3, כשהוא כולל גם מצלמת 2 מגה-פיקסל, חיבור USB וחיי באורך של 8 שעות.
למעוניינים, כבר בשבועות הקרובים יהיה המכשיר זמין לרכישה בצורה נרחבת במחיר של 380$ ובנפח של 32 ג'יגה-בייט. יש לציין שמדובר בטאבלט החלונות 8 הזול ביותר בגרסה הזו, אם כי גרסה יקרה בעלת נפח של 64 ג'יגה-בייט תהיה זמינה גם כן במחיר של 430$ ובתוספת מקלדת Bluetooth.
באשר לאולטרבוקים החדשים של החברה, הציגה מחשב Aspire S7 חדש בעל מסך 13 אינץ' (הגרסה הקטנה יותר בוטלה), שתומך ברזולוציה של 2,560×1,440 פיקסלים. בהתאם לציפיות, המכשיר תומך בפלטפורמת מעבדי ההאסוול והוא מציע גם סוללת 47Wh גדולה יותר שמספיקה ל-7 שעות רצופות של שימוש.  
אולטרבוק נוסף שהוצג הוא ה-S3, שמציע גראפי מסוג NVIDIA GT735M ואפילו כונן SSD בנפח של עד 1 טרה-בייט. גם כאן מדובר במכשיר שתומך במעבדי ההאסוול וכולל מסך מגע בעל פאנל IPS עם תצוגת Full-HD. המחיר ההתחלתי של המחשבים הוא 1000 יורו עבור ה-S3 ו-1450 יורו עבור ה-S7.
לקינוח הציגה את טאבלטפון האנדרואיד Liquid S1 שלה, שמתבסס על מסך 5.7 אינץ'. המכשיר כולל מעבד מרובע-ליבות שפועל במהירות 1.5 ג'יגה-הרץ וזכרון RAM בנפח 1 ג'יגה-בייט.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


עוד הוא מציע מצלמת 8 מגה-פיקסל עם מבזק LED ותמיכה בסאונד DTS. למעוניינים, הטאבלטפון יהיה זמין ברחבי העולם החל מהחודשים הקרובים במחיר התחלתי של 350 יורו.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close