אוזניות CM Storm Sirus – הדבר האמיתי? • HWzone
ציוד הקפיגאדגטים

אוזניות CM Storm Sirus – הדבר האמיתי?

זירת הגיימינג
חברת CM Storm, אותה חברת הבת הישירה של CoolerMaster המוכרת לכולנו, הופכת אט אט למוכרת יותר בשוק הפונה לגיימרים יחד עם כלל מוצרי הציוד ההיקפי שהיא מייעדת במיוחד עבור גיימרים. החברה חורטת על דגלה את העובדה שמוצרי הגיימינג שלה מפותחים בתיאום עם גיימרים מקצועיים, זאת על מנת לקלוע הישר לטעמם ולצורכיהם של שחקנים רבים. חברה זו אינה זרה לנו, שכן בעבר סיקרנו את מקלדת ה- Quick Fire Rapid המכאנית שלה, עכבר ה- CM Storm Sentinel , וכעת, אם כן, אנחנו מתמקדים בסט אוזניות מתוצרתה.
אם דווקא בשוק אוזניות הגיימינג עסקינן, הרי שבמהלך השנה האחרונה סיקרנו מספר דגמים בולטים משוק זה, כגון אוזניות ה- Logitech G930 , ה- Corsair HS1 וגם ה- SteelSeries Siberia V2 , אשר יכולים להתחשב כמתחרים ישירים לאוזניות אשר אנו מבקרים כיום.
לא עוד הדמיות

 

הכירו את ה-CM Storm Sirus, אוזניות נוספות בסימן הסראונד. חלק מהאוזניות שביקרנו מציעות אף הן את חווית הסראונד, אך לאוזניות אלו יש יתרון ברור על כולן: בעוד האוזניות שנתקלנו בהן עד כה מציעות חווית סראונד מדומה המחלקת זוג למספר כיוונים, ה-CM Storm לעומת זאת מציעות סראונד אמיתי לחלוטין.
האוזניות בהן נעסוק כיום מכילות ארבעה דרייברים בכל אוזניה, אשר יחד יוצרים היקפי בתצורת 5.1 המורכב ממקורות קדמיים, צדדיים, אחוריים ויחידת באס. יחד עם זאת, האוזניות מגיעות במבנה סגור לחלוטין וכוללות יחידת מיקרופון מאסיבית. לכאורה, הנתונים המושלמים לתואר חביבת קהל הגיימרים.
על הנייר
דרייברים: 8 בגודל של 40 מ"מ
עכבה: 32 Ohm ו-16 Ohm עבור יחידת הבאס
מבנה: קשת, סגורות
רגישות: 105dB
טווח תדרים: 10Hz-20Khz
עיוות: מתחת ל-1%
טווח תדרי המיקרופון: 100Hz-10Khz
רגישות המיקרופון: 46dB
אוזניות ה- Sirus מתומחרות במחיר של 100 דולרים. על פי הנתונים ובהתחשב בהבטחות היצרן, אנו מצפים מהן להתאים את הסאונד והמבנה שלהן עבור ופחות עבור קהל החובב מוסיקה, ולא מצפים לסאונד אודיופילי מכל סוג. בנוסף, נבדוק כיצד מתפקד הצליל ההיקפי שהן מציעות, ואיך הוא בהשוואה למערכת היקפית או בהשוואה לסראונד מדומה. מה שבטוח, יהיה מעניין.

1 2 3 4העמוד הבא
תגיות

3 תגובות

  1. Z6A של טרטל ביץ'
    הזמנתי אותן מ- EBAY לא מזמן, גם הן עם סראונד אמיתי, ואני מאוד מרוצה. אשמח לראות ביקורת עליהן, משום שב- 100$ הן לדעתי בחירה מצוינת.

  2. לא מבין אתכם
    יש לי את האוזניות והסאונד פשוט מדהים! במשחקים אין שום עמום והכל נשמע כאילו אני בשדה הקרב. אין לי מושג אם שלכם היו מקולקלות או שלא כיוונתם את הכרטיס קול טוב אבל האוזניות הכי טובות שראיתי!

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close