קומפיוטקס הייתה רק הקדימון: AMD חושפת מבחני ביצועים למעבדיה החדשים

אירוע ה-Next Horizon Gaming של ב- מביא איתו עוד פרטים בנוגע לביצועי ה- 3000 שיגיעו למדפים בחודש הבא

סדרה החדשה של מעבדים בפתח והגיע הזמן לקבל עוד מידע אודות מפלצות העיבוד של לתושבת שיושקו הקיץ.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הכוכבים הללו הוכרזו בתערכת קומפיוטקס מוקדם יותר והם אלו שצפויים לשלוט בעולם הפרודוקטיביות והגיימינג. כמובן שהמחיר מגיע מתחת לזה הקיים של מוצרי המקבילים עם 3900X שמביא לראשונה מעבד 12 ליבות לתושבת סטנדרטית לגמרי.

על הבמה הציגה את מבחני הביצועים שעשתה עבור שלל מעבדיה החדשים, וכדאי לקחת זאת בערבון מוגבל. אנו כמובן נספק מבחנים בלתי תלויים כאשר המוצרים יהיו זמינים. בקטגוריית 500 הדולר בה כעת שולט ה-Core i9 9900K של אינטל, נצפו ביצועי גיימינג דומים בין לאינטל עם מעבד ה- 9 3900X בעל 2 הליבות. ההבדלים אינם גדולים במיוחד לפי הגרפים הללו.

ה-Ryzen 7 3800X הוא מעבד בעל 8 ליבות המתחרה ישירות בקטגוריית ה-400 דולר מול ה-Core i7 9700K. גם כאן נצפו ביצועי גיימינג לא רעים במעבדי כאשר היוצא מן הכלל הוא Overwatch עם ביצועים שנשארים מעט נמוכים בצד של כמו בדורות הקודמים בהשוואה.

ה-Ryzen 5 3600X הוא מעבד משושה-ליבות הבא לכבוש את שוק הביניים עם תג מחיר של 250 דולר ישירות מול ה-Core i5 9600K. כאן אנחנו רואים תחרות מעט יותר יותר חיובית לצד בהשוואה. בהחלט נראה מבטיח!

יותר פרטים יחשפו במשך חודש יולי עם השקת המעבדים הללו. כמובן שאנו ממליצים כרגיל להמתין למבחנים בלתי תלויים על מנת לבצע רכישה נכונה. יש פרטים נוספים שאנחנו יודעים שרבים מכם רוצים לדעת אודות המעבדים הללו כמו מבחני פרודוקטיביות ושאר ירקות.