עוד הזדמנות נהדרת: כונן ה-BX200 של Crucial נמכר ב-250 שקלים לנפח של 240GB (עודכן)

5 תגובות

פספסתם את המבצע האמריקאי על הכונן הטרי של מיקרון? כעת יש לכם הזדמנות לכפר, במחיר נמוך עוד יותר

היינו משוכנעים שזה יקח עוד זמן, אך נראה שכבר עתה אנחנו נכנסים רשמית לעידן בו המחיר של בשבבי הבזק עומד על בערך שקל בודד לכל ג'יגה-בייט – ולא רק בנפחים הגבוהים ביותר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אמאזון בריטניה מציעה ביממה הקרובה, במסגרת מבצע ה-Deal of the Day שלה, את כונן ה-BX200 של חברת מיקרון/Crucial, בנפח של 240GB ובמחיר מינימלי של 40 פאונד בלבד – 44.36 פאונד יחד עם משלוח לישראל (לאחר הורדת רמת המס המקומית ותוספת של המיסוי והמע"מ הישראלי, ומשלוח חינמי), שמתורגמים לכ-251 ש"ח בלבד, זול בעוד כ-20 ש"ח מן המחיר שראינו רק לפני יומיים על אותו המוצר באמאזון ארצות הברית. מדהים!

שימו לב שהמבצע יימשך עד לסוף היום (יום שישי ה-29 בינואר), אז כמו תמיד ההמלצה המרכזית היא להזדרז ולקפוץ על המציאה.

bx1

בנוסף, נזכיר שוב כי כונן ה-BX200 הוא כונן בטכנולוגיית TLC ובביצועים פחותים יחסית לכוננים אחרים של מיקרון (כמו ה-BX100 וה-MX200), אך בסופו של דבר עדיין מדובר ב- אשר יהיה מסוגל להאיץ בצורה חסרת תקדים כל מחשב אשר התבסס על מכאניים עד כה – ובמחיר של שקל וחמש אגורות לכל ג'יגה-בייט, מדובר במחיר תחרותי ביותר גם כשלוקחים את העובדות האלו בחשבון.


עדכון: אם יש לכם העדפה לחנות אירופאית אחרת של אמאזון – הכונן המדובר זמין היום גם באמאזון צרפת וגם באמאזון גרמניה ברמות מחיר דומות מאוד לזו שניתן למצוא באמאזון בריטניה. בעת התשלום מומלץ מאוד לשלם במטבע המקומי של אותה חנות (יורו או פאונד בריטי), על מנת שההמרה תבוצע בידי חברת האשראי, לרוב בשער חליפין טוב יותר מזה שמציעה עצמה.