נטפליקס: מהיום אפשר להוריד סדרות וסרטים • HWzone
מחשביםכתבות נבחרות

נטפליקס: מהיום אפשר להוריד סדרות וסרטים

שירות הסטרימינג מצטרף למתחריו ויאפשר למנויים להוריד חלק מהצרכנים, לצפייה מאוחרת גם ללא חיבור לרשת

אם אתם עדיין כועסים על נטפליקס בגלל כל הסיפור אודות המגבלות המוזרות והקשוחות לתמיכה בתצוגת תכני Ultra HD, ההכרזה הזו אמורה לרכך אתכם במעט: בנטפליקס יאפשרו מהיום לכל הצרכנים המנויים לשירות לבצע הורדה של תכני וידאו לזכרון המקומי במכשיריהם, לשם צפייה מאוחרת באופן מיידי וללא צורך לחיבור ראוי.

מדובר ביישור קו עם השירות המתחרה המשמעותי מבית אמאזון, ה- Prime Video שכבר מציע יכולת דומה (ולפי הדיווחים אמור לפתוח בהתרחבות בינלאומית אגרסיבית בקרוב, כמו זו של נטפליקס שהביאה את השירות רשמית גם לארץ הקודש), ומשהו שאמור להיטיב עם צרכנים במדינות בהן הגישה לאינטרנט סלולרי אינה רחבה או זולה מספיק – וגם עם צרכנים מכל המדינות אשר נוהגים לטוס לעתים קרובות, או לבקר באיזורים בהם אין גישה רשתית.

בונוס חשוב לשירות המקוון שמתקרב ל-100 מיליון מנויים ברחבי הגלובוס
בונוס חשוב לשירות המקוון שמתקרב ל-100 מיליון מנויים ברחבי הגלובוס

בהתחשב בכך שהתכנים שיורדו מקומית בכל זאת יהיו מוגנים מפני העתקה ושכפול בידי טכנולוגיות ה- המתקדמות שאותן אימצה נטפליקס – אנחנו מתפלאים שלקח לחברה כל כך הרבה זמן להפוך את המאפיין החשוב והמבוקש הזה למציאות. אבל היי, מאוחר זה עדיף מאף פעם.

nfo
נראה כי האפשרות עדיין לא זמינה לכלל המשתמשים של השירות – ותוצע בהדרגה בתקופה הקרובה

ראוי לציין כי בתחילת הדרך רק חלק מהסדרות והסרטים הזמינים בשירות יהיו זמינים גם להורדה, באופן שאינו שונה מההתרחבות ההדרגתית של תכנים באיכות גבוהה או תכנים עם כתוביות בעברית – ועם הזמן אנחנו אמורים לראות עוד ועוד תכנים זמינים ב-Offline. כל הכבוד לנטפליקס, ועכשיו – אולי נוכל לקבל גם הזרמת 1080p אמיתית בכל סוגי הדפדפנים בבקשה?

תגיות
Back to top button
Close
Close