מכפילים מסכים, מכפילים ביצועים: מסיבת העיתונאים המרכזית של אינטל ב-CES 2020 • HWzone
CES 2020מחשביםמעבדיםמחשבים ניידים

מכפילים מסכים, מכפילים ביצועים: מסיבת העיתונאים המרכזית של אינטל ב-CES 2020

מעבדי Comet Lake לנייחים, מעבדי Tiger Lake לניידים ומוצרי חדישים מצפים לנו באירוע התקשורתי הגדול של יצרנית השבבים

אחרי ההכרזות המלהיבות של AMD עם התמקדות משמעותית בשוק הנייד – מגיע תורה של לחשוף את הקלפים שלה, כאשר במקרה הזה אנחנו אמורים לראות דווקא נסיון להחזיר מהמומנטום שאבד קצת בתחום השולחני.

צפו לדיבורים אודות מעבדי Comet Lake-S (כן, עדיין בתהליך ייצור של 14 ננומטר) לשוק הנייח, מעבדי Comet Lake-H עבור השוק הנייד עם מעטפת הספק של 45 וואט, מעבדי Tiger Lake חסכוניים עבור השוק הנייד ב-10 ננומטר שישמשו יורשים ל-Ice Lake ויכילו ליבות גראפיות מעידן ה-Xe – ולקינוח פלטפורמת Ghost Canyon שולחנית מודולרית שתעניק אפשרויות שדרוג ותמיכה בכרטיסים גראפיים דיסקרטיים לראשונה במסגרת מותג ה-.

לחצו כאן למעבר אל עמוד השידור החי של מסיבת העיתונאים באתר של אינטל

אינטל דאגה לספק לעולם הצצה חטופה ראשונית למוצריה העתידיים כבר לפני כמה שעות – עם הבטחה לתדרי פעולה של 5GHz ומעלה עבור דגמי ה- i7 וה- i9 הניידים אשר יכללו שמונה ליבות עיבוד פיזיות. האם זה משהו שיאפשר לחברה להתמודד על מעבדי 7 ננומטר מתומנים מודרניים תוצרת היריבה? בתוך כמה דקות נגלה.

צילום: HWzone

מנכ"ל החברה בוב סוואן עולה לבמה ראשון, כשהרעיון המוביל היום יהיה חידושים דרך אינטליגנציה – וחידושים דרך ששמה נגזר ממילה זו באופן טבעי.

צילום: HWzone

כמות מידע שוות ערך למיליארדי שנות אדם נצרכת מדי שנה – ונכון לעכשיו רק חלק קטן מאוד ממנה מעובד באמצעות יישומי שונים.

צילום: HWzone

חברת הענק שואפת לשלב בינה מלאכותית בכלל מוצריה בשוק – ואת ההצגה אנחנו מתחילים עם לא אחרת ממובילאיי, בתיעוד נסיעת מבחן של אוטונומי ברחובות ירושלים. כבוד מקומי, בערך.

צילום: HWzone

במרכז המכשירים הממשיים לאירוע המרכזי ב-CES 2020 – מחשב נייד חדשני בעל מחשב מתקפל, ממש כמו בסמארטפון Fold או Mate X, מבית .

Project Athena למחשבים ניידים עדכניים משוכללים ממשיך להתפתח – עם צפי ליותר מ-50 דגמים שונים שעברו את ההתאמה וההסמכה הזו בשנה הנוכחית, ביחד עם דגמי כרומבוק ראשונים אשר מצטרפים אל דגמים מבוססי .

צילום: HWzone

מחשבים ניידים עם קישוריות 5G מובנית בתוכם, פירות משיתוף הפעולה של וחברת שנחשף בסוף השנה שעברה, עתידים להגיע אל החנויות החל מחודש יולי 2020.

ניידים עם מסכים כפולים ממשיכים לככב על הבמה – תודות ללנובו וגם דל שכמובן מתבססות על מעבדיה של .

צילום: HWzone

טיזר ראשון עבור מעבדי Tiger Lake ניידים מהדור הבא – עם טכנולוגיית Thunderbolt 4 שנחשפת כאן בפעם הראשונה למעשה. יש גם ארכיטקטורת Xe חדשה (דור 12) עבור הליבה הגראפית המובנית שתכפיל את הביצועים שראינו בליבות הגראפיות של דגמי ה-Ice Lake – והכל במימדים זערוריים במיוחד עבור העיבוד עצמו ועבור לוח האם המלא.

צילום: HWzone

לקינוח, טיזר עבור יחידת העיבוד הגראפי הייעודית הראשונה מבית – ה-DG1 עליו שמענו עוד קודם, אשר תכוון גם היא לעולם הניידים בשלב הראשון.

האירוע עצמו הסתיים – אך אנחנו בטוחים שצפויות לנו עוד הרבה חדשות טכנולוגיות עסיסיות מבית ושותפותיה במסגרת הימים הקרובים של תערוכת הטכנולוגיה הגדולה ביותר בצפון אמריקה. המשיכו לעקוב אחרינו לכל הפרטים!

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close