מקסימום נפח, מינימום זמני שהות: הזכרונות הדינאמיים החדשים של G.Skill • HWzone
מחשביםזיכרון

מקסימום נפח, מינימום זמני שהות: הזכרונות הדינאמיים החדשים של G.Skill

מותג ה-Trident Z מתרחב עם נפחים של 32GB לכל מודול – ומבלי לוותר על תזמונים איכותיים במיוחד

הדרישה של צרכנים לכמויות גדולות יותר ויותר של נפחי זכרון, מכל הסוגים ובכל קטגוריות המוצרים, מסרבת להציג סימני דעיכה או האטה – ולשמחתנו במהלך החודשים האחרונים קיבלנו את בשורה בתחום זכרונות ה- עם מודולים ראשונים בנפח 32GB כפול שמבוססים על שבבי 16Gb חדשים מתוצרת ומיקרון. רוצים עד 128GB של דינאמי בכל מערכת ביתית מודרנית? עכשיו זה אפשרי!

מספר חברות שונות החלו לשווק מודולים בטכנולוגיית עם נפח של 32GB ליחידה במהלך החודשים האחרונים, בהן ADATA, Team Group ו- – כאשר גם הטאיוואנית הנודעת הצטרפה אל החגיגה באופן טבעי. כעת מגיע הזמן להרחיב את ההיצע – עם דגמים משודרגים בעלי תזמונים טובים יותר מכל מה שראינו עד כה במסגרת הנפח החדש.

שלושה עיצובים שונים עם אותה חומרה מתקדמת מאחוריהם – וכולם עם הארה צבעונית מובנית כמובן

G.Skill תחל לשווק בקרוב קיטים עם מודולים של 32GB בנפח כולל של 256GB (שמונה מודולים עבור מערכות HEDT מודרניות מבית אינטל ו-AMD), בנפח של 128GB (ארבעה מודולים למערכות HEDT של אינטל או וגם למשפחת ה- 3000) ובנפח 64GB (צמד מודולים לאלו המעוניינים לשמור לעצמם פוטנציאל עתידי לשדרוג) ממותגי ה-Trident Z Royal, Trident Z ו-Trident Z Neo – כולם נבחנו ואומתו במהירות פעולה של 3,200MHz ועם תזמוני CL14 איכותיים במיוחד של 14-18-18-38 (בהתאם לפורמט tRCD-tRP-tRAS-CMD).

ב-G.Skill דאגו להדגים את פעולתם המעשית של הזכרונות החדשים הן עם מעבדיה של אינטל והן עם מעבדיה של , כך שלאף אחד מהצרכנים לא יהיו ספקות מיותרים

אנחנו עדיין לא יודעים כמה יעלה לצרכנים התענוג הזה, אך מדובר בכל זאת בהתפתחות ובשורה חיובית לתחום זה – סביר להעריך כי בעוד שנה או שנתיים נוכל כולנו ליהנות ממערכות מחשב חדשות עם תמיכה בטכנולוגיית DDR5 שתעניק מהירויות עבודה גבוהות במיוחד, לצד נפחי של 64GB ואף 128GB בתור ברירת מחדל נפוצה.

תגיות
Back to top button
Close
Close