מפרץ הפיראטים מתחיל לשקוע בשנית • HWzone
מחשבים

מפרץ הפיראטים מתחיל לשקוע בשנית

לאחר הרבה דרמה שנגרמה בעקבות הפשיטה של משטרה על מחבוא השרתים של אתר הטורנטים הגדול בעולם, האתר The Pirate Bay מראה סימני היחלשות רציניים מאי פעם

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


pirate-bay-sinking
האם סופו של מפרץ הפיראטים מתקרב?

רק כחודש ימים עברו מאז שהאתר הפיראטי הפופולארי בעולם, "The Pirate Bay", הגיח שנית כמו עוף החול וכבר האתר מראה סימני סגירה מוקדמים. דיווחים ביממה האחרונה מצביעים על כך שמשתמשים המנסים להיכנס למאגר הטורנטים העצום שמציע מפרץ הפיראטים מופנים ישירות לגרסת המובייל של האתר, ובמקרה הגרוע יותר נתקלים בהודעת תקלה ואינם מסוגלים להיכנס לאתר.

תקלות אלו באות לאור היאבקותה של מפרץ הפיראטים עם מציאת בית חדש למאגר ההולך ומתרחב של טורנטים (אותו מאגר שכוחות משטרתיים מחפשים את מקורה בכל יום), שעד כה לא נחלה אף הצלחה עם מקום מנוחה חדש לאחר הפשיטה האחרונה. פשיטה זו לא רק שיתקה את האתר The Pirate Bay למספר חודשים טובים, אלא היא גם היוותה זרז לאתרים מתחרים להדביק ואף לבנות מפרץ פיראטים משל עצמם.

עם הממצאים האחרונים, נראה כי מפרץ הפיראטים עלול להיעלם כהאתר שאנחנו מכירים כיום, אם זה לחלוטין או אם זה בצורה של דומיין חדש לחלוטין. המאבק של המפרץ למציאת "מארח" נחמד ויציב מספיק בהחלט משפיע על האתר ועל פעילותו, דבר שאנחנו מצפים שישתפר עם הזמן וש-The Pirate Bay ימשיך לספק את כל התוכן הפיראטי שפורעי חוק מסוגלים לצרוך.

phoenix
האם The Pirate Bay באמת חזר לתמיד?


תגיות

3 תגובות

  1. מה…? הורדתי עד כה עשרות דברים מהאתר ולא היו לי שום תקלות. האתר תמיד עלה מהר ובלי בעיות

  2. 1) לאתר את מקורה ולא מקורה
    2) קטליזטור ולא קטליסט. אם כבר, יותר פשוט עברית- זרז.

  3. אני מאמין שהפיראטיות לא תיפסק לעולם, אולי הממדים יקטנו, אבל תמיד תהיה פיראטיות.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close