מסך גיימינג ללוחמים בדרכים: אסוס ממציאה קטגוריה חדשה • HWzone
מחשביםמסכים

מסך גיימינג ללוחמים בדרכים: אסוס ממציאה קטגוריה חדשה

מעוניינים בתצוגה משנית קומפקטית עם קצב רענון גבוה שתוכלו לקחת בתיק שלכם? ה- Strix XG17AHPE הוא התשובה שחיפשתם

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מסכים שזקוקים אך ורק לחיבור Type-C בכדי לפעול הופכים לפופולריים יותר ויותר בשוק, אם לשפוט לפי ההיצע הזמין כיום ברשת, אך רובם מסתפקים בקצב רענון בסיסי של 60 הרץ בלבד ללא הפתעות טכנולוגיות מיוחדות – וכאן נכנס לתמונה מותג ה-ROG הנודע של בשביל להעניק את הבלתי צפוי.

ה-Strix XG17AHPE הוא מסך חיצוני בלתי רגיל שמבוסס על פאנל IPS בגודל 17.3 אינץ' עם רזולוציית FullHD, זמן תגובה מיטבי של 3 מילישניות וקצב רענון מירבי של לא פחות מ-240 הרץ עם תמיכה בטכנולוגיית ה-Adaptive Sync של VESA (שאמורה להתאים לשימוש עם כרטיסי מסך מבית ומבית כאחד), כיסוי של 100 אחוזים ממכלול הצבעים בתקן sRGB, יחס ניגודיות של 1,000:1 ובהירות ממוצע של 300 ניט.

אסוס מאמינה כי מסך גיימינג הוא הגאדג'ט שתמיד רציתם, ואפילו לא ידעתם על כך

את המסך ניתן להפעיל באמצעות מחבר USB Type-C אחד ויחיד שישמש הן להעברת אנרגיה והן להעברת אות וידאו ממוצר המקור, או בשילוב בין USB Type-C לחיבור MicroHDMI 2.0 במצבים בהן אין תמיכה בטכנולוגיית DisplayPort Alt-Mode – ובפנים יש סוללת 7,800mAh אשר מיועד לספק עד שלוש וחצי שעות פעולה (בקצב הרענון המירבי האפשרי) גם ללא חיבור אל מקור אנרגיה, או ללא צריכת אנרגיה מיותרת במתאר הפעלה לצד (או אפילו סמארטפון) שזקוק גם הוא לקיבולת הסוללה האישית שלו.

מגוון תצורות הפעלה שאולי לא יקרצו לכל הצרכנים – אך יוכלו להלהיב בגדול נישה מסויימת של שחקנים שנעים לעתים תכופות ממקום למקום

לא מספיק מעניין? המסך כולל גם כיסוי-מעמד שמאפשר להציב אותו הן בתצורה אופקית והן בתצורה אנכית – וכולל גם צמד רמקולים מובנית בהספק כולל של 2 וואט, עם התבססות על DAC פנימי ייעודי מדגם Sabre 9118 של חברת ESS. תחנת מולטימדיה ניידת שלמה בתוך מוצר אחד, בעל עובי של קצת פחות מ-10 מילימטרים ומשקל של 1.06 קילוגרם בלבד.

שילוב של פנימית נדיבה ומנגנון עיבוד אודיו איכותי הם בונוסים מעניינים במכשיר

מחיר של המסך החיצוני הקומפקטי מיועד להיות 400 יורו כולל מסים בארצות אירופה, כלומר 1,540 שקלים בהמרה ישירה. מוצדק או מופרע ומיותר? בואו לעזור לנו להכריע בתגובות.


תגיות
Back to top button
Close
Close