מנסים להחזיר מלחמה מול אמאזון: משלוחים חינם לארץ גם ב-Newegg • HWzone
מחשביםטכנולוגיהמבצעים מרחבי הרשתצרכנות

מנסים להחזיר מלחמה מול אמאזון: משלוחים חינם לארץ גם ב-Newegg

חנות החומרה המקוונת הפופולרית משיקה הצעה למשלוחים חינמיים לישראל – ברכישות בסכומים התחלתיים גבוהים משמעותית בהשוואה לאימפריה של ג'ף בזוס

במשך תקופה קצרה יחסית אי שם מאמצע שנת 2017 ועד לתחילת השנה שעברה, (ניואג) האמריקאית הצליחה להוות מתחרה לגיטימית ורצינית לאמאזון בכל הקשור לרכישות חומרה דרך הרשת – היא החלה להציע משלוחים ישירים מהירים לישראל וארצות רבות נוספות בגישה דומה לזו של המתחרה המאסיבית אשר מתיימרת לטפל בכל תשלומי המסים הנדרשים מבעוד מועד וללא הפתעות אפשריות כלשהן עבור הצרכן בדיעבד, הציעה מגוון רחב של מוצרים תחרותיים שחלק מהם לא היו זמינים במקומות אחרים ואף הציעה מדי פעם מיזמני הנחות מקיפים נוספים שנועד להרחיב את קהל היעד.

הכל נראה אופטימי למדי מנקודת מבטו של הצרכן חובב החומרה המקומי שזכה לתחרות משמעותית על ליבו וכיסו, אך אז החלה להגביר את הקצב ושינתה את יחסי הכוחות. היצע מוצרי החומרה שנשלח לישראל באופן רשמי פתח, עלויות המשלוח עבור מוצרים גדולים וכבדים קוצצו – ובסוף השנה שעברה הגיע עת הנוק-אאוט האמיתי עם ההכרזה על אפשרות למשלוחים חינמיים עבור חלק ניכר מהמוצרים ברכישה של 50 דולר ומעלה.

הזדמנויות למשלוחים חינם ברכישות מחו"ל כאן בכדי להישאר, ללא מגבלת זמן?

טבעי היה להניח כי מרבית החנויות המקוונות המתחרות במערב לא יוכלו להשוות את ההטבה החינמית המדהימה של , אך לשמחתנו אנו מגלים עם הזמן כי יש כמה וכמה נסיונות לקרוא תיגר ולהילחם – עכשיו גם מבית שמציעה משלוחים חינם על מגוון גדול של מוצרים ברכישות בסכום כולל של 680 שקלים ומעלה.

כונני ה- 665p המעודכנים זמינים במחירים תחרותיים ב- עם משלוח חינמי, למשל – בזמן שטרם החלו להימכר בצורה רשמית בחנות של אמאזון

סכום של 680 שקלים (שווה ערך לכ-195 דולר ואינו כולל מע"מ, כלומר ערך הרכישה המינימלי המעשי כולל תוספת מס הוא כ-800 שקלים) גבוה משמעותית מסכום הרכישה המינימלי באמאזון שמזכה במשלוח ללא תוספת תשלום – אך הוא עדיין מאפשר לחלק מההצעות של החנות המקוונות להפוך לרלוונטיות, תחרותיות וקורצות יותר מבעבר – בין היתר משום שעדיין קיימים מותגי חומרה מסויימים אשר זמינים למשלוח ישיר לישראל ב- אך לא באמאזון, קיימים מוצרים שנהנים מתמחור תחרותי יותר ב- באופן תכוף וכמו כן קיימים דגמים של מוצרים אשר מוגדרים בתור בלעדיים לפלטפורמה זו.

עוד דוגמה מוצלחת למחשב מודרני וראוי בתצורה חומרתית שזמינה רק ב- בשלב הזה – במחיר מרשים לטובה

מרפרוף עדכני חדש בדפי החנות הדיגיטלית הצלחנו למצוא כמה וכמה מוצרים כדוגמת מחשבים , לוחות אם וכרטיסי מסך שזכאים למשלוח חינם ויכולים להיות משתלמים לפחות כמו דגמים מקבילים בחנות המקוונת של האמריקאית, ומשתלמים יותר ממוצרים שתוכלו למצוא בחנויות בארץ – כך ששווה בהחלט גם לכם להציץ על המבחר. מצאתם דיל שאסור לוותר עליו? בואו לשתף את כולם בתגובות!

לחצו כאן למעבר לא רשימת המוצרים המזכים במשלום חינם ב-Newegg

תגיות

4 תגובות

  1. חדשות מצוינות כי newegg זו חנות לכל החומרה הטובה וגם המחירים שלהם בד"כ טובים מאד. לשידרוג או מחשב חדש זה אתר שחייב בדיקה.

  2. בעיקר מחשבים ניידים עם מעבדי AMD, שעדיין לא מיובאים רשמית, מסיבה לא ידועה

  3. נחמד אבל היתרון של אמזון היה ונשאר ללא מתחרים באמת – מחירי רצפה, ללא עלות משלוח וללא מע"מ…
    את רוב הפריטים שאני צריך [בניהם גם רכיבי מחשב] אני יכול למצוא תחת ה"מבצע השילוח" ומתחת ל-$75 דולר. גם אם יוצא מתחת ל-$49 מוצאים עוד משהו להוסיף כדי להנות מכל העולמות [שזה גם רווח לאמזון].

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close