ממשיכים לחגוג: אסוס מציגה את כרטיס ה-GeForce GTX 980 Ti המתקדם ביותר שלה • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

ממשיכים לחגוג: אסוס מציגה את כרטיס ה-GeForce GTX 980 Ti המתקדם ביותר שלה

גירסה נוספת לכרטיס המסך המוביל של מחוץ למשפחת ה-Titan נועדה על מנת לציין 20 שנות פעילות של בתחום, ומתיימרת להיות המהירה ביותר בשוק כולו

כל עוד דגמי ה-Pascal הראשונים אינם נראים באופן, נראה כי ה-GTX 980 Ti ממשיך להיות במרכז העניינים בשוק הביצועים הגבוה של יקום כרטיסי המסך – וכעת העניין הזה מקבל חיזוק עם ההכרזה של אסוס על ה-GeForce GTX 980 Ti 20th Anniversary Edition.

חלק מכם ודאי זוכרים כי לפני חצי שנה החברה הטאיוואנית השיקה דגם של כרטיס ה- (הסטנדרטי) שנועד לציין את שני העשורים שבהם היא עוסקת בייצור כרטיסים גראפיים. ובכן, הדגם הנוכחי מהווה 'תאום' לאותו דגם משוכלל – כשההבדל הוא ליבת ה-GM200 הגדולה שיושבת הפעם מתחת לגוף המוזהב.

gtan8

ה-GTX 980 Ti 20th Anniversary Edition מתאפיין בתדר עבודה בסיסי של 1,266MHz, לצד תדר טורבו מירבי של לא פחות מ-1,367MHz – שיפורים של מעל ל-25 אחוזים לעומת תדריו של GTX 980 Ti שאינו מומהר, אשר לטענת אסוס מביאים לשיפורים ממוצע של כ-21 עד 22 אחוזים (היישר מהמפעל) ומעניקים לה את ההזדמנות לכנות את היצירה הזאת 'ה- Ti המהיר ביותר בעולם'.

gtan7

כבר הזדמן לנו לראות כרטיסי GTX 980 Ti משוכללים במיוחד שהצליחו לחצות את רף ה-1,500MHz בהתבסס על האוויר שלהם בעת – ויהיה מעניין מאוד לראות האם הדגם החדש של יצליח לדחוף אותנו עוד יותר רחוק

מעבר לתדרי הפעולה הגבוהים מאוד שללא ספק מצביעים על בחירה ממוינת של ליבות GM200 באיכות גבוהה במיוחד בלבד, הדגם המדובר מציע DirectCU II מוכר של אסוס בעל צמד מאווררים, מעגל מודפס עם רכיבים איכותיים במיוחד ועיצוב בן 14 פאזות כוח ליציבות משופרת, מתג 'חנקן נוזלי' שמעניק עוד אפשרויות העלאת מתח ששמורות לאלו הפועלים עם קיצוני, אלמנט מאיר בצד הכרטיס שנותן חיווי בהתאם לרמת העומס עליו בכל זמן נתון ואפילו טכנולוגיית דיפרוסטר ייחודית שמונעת מזכרונות ה- לקפוא יחד עם הליבה הגראפית עצמה בעת שימוש בקירור חנקן נוזלי, לשיפור נוסף עבור יציבות התדרים והביצועים של הדגם.

gtan6

ה- Ti 20th Anniversary Edition מיועד להיות מושק ממש בימים אלו, כאשר תג המחיר שלו טרם ידוע לנו – אך להערכתו הצנועה יהיה גבוה בלפחות 100 דולרים מהעלות של Ti 'סטנדרטי', כלומר באיזור ה-750 דולר וצפונה משם. שווה את ההשקעה? נמתין לביקורות על מנת לתת את גזר הדין.

gtan5 gtan3

תגיות

2 תגובות

  1. לא מבין למה לקנות מאלה שגונבים אותכם כרטיס ב750 דולר?! לכו תקנו מערכת שלמה של amd במחיר הזה וכל גיימר אמיתי יודע שאין בעיות מערכת חזקה תריץ הכל חלק באולטרא לא פול אני עובד היום עם 7970 ge שעדיין לא הביא אותי לשלב (בדכ במשחקי גיטיאי) שאני אומר זהו צריך מחשב חדש. תקשיבו לי חכו ל2016 אל תקנו עכשיו כלום ושתקנו עזבו את אינטל עזבו את Nvidia חותם על הקראון גוללז שלי שלא תתאכזבו( אלא אם תקנו מערכת ב1000 שקל(;

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close