מיזם אינטרנט הסיבים Unlimited מבטיח להתחיל לפעול בגוש דן

12 תגובות

מיזם הסיבים של חברת החשמל ממשיך בזחילה אל עבר מטרתו, עם הבטחה להתחיל פעילות בקרוב בחלקים גדולים מהערים רמת גן ותל אביב

מה עוד לא נאמר אודות מיזם האינטרנט המהיר על בסיס הסיבים האופטיים של חברת החשמל (וכיום תחת השם המסחרי Unlimited)? אחרי שהוכרז בקול תרועה רמה לפני כשלוש שנים, החל הפרוייקט להיסחב ולהסתבך, ונראה כי הגיע למצב שבו חלק גדול מהצרכנים כבר איבדו בו אמון ומתנחמים בזרועות רפורמת השוק הסיטונאי אשר מגדילה, לאט לאט, את התחרותיות בשוק תשתיות האינטרנט הסטנדרטיות והממוסדות אליהן התרגלנו.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אם אתם מאלה שעדיין מאמינים ב-Unlimited ובחיבור הסימטרי שהם מבטיחים במלוא ליבם, וגם גרים במקרה בתל אביב או ברמת גן – יש לנו חדשות טובות עבורכם. אולי.

באתר הרשמי של Unlimited פורסמה מפת פריסה מעודכנת של תשתיות הסיבים באיזור גוש דן, בתוספת להבטחה להתחלת פעולה במרבית חלקיהן של תל אביב ורמת גן בזמן הקרוב – וגם התנצלות בפני תושבי גבעתיים שנמצאת ביניהם, בה אי מתן אישורים מתאימים מצד העירייה גורמים לעיכוב בהפעלה ללא צפי לשיפור המצב.

אנחנו על המפה, ונקווה שלא נישאר רק על המפה
אנחנו על המפה, ונקווה שלא נישאר אך רק על המפה

בכך, תל אביב ורמת גן מיועדות להצטרף אל חלקים ברעננה, רמת השרון ובאר שבע בהם כבר החלה הפריסה (וחיבורם של מעטים ברי מזל שנורא התעקשו על כך) של התשתית הסיבית שאמורה להעניק לנו חיבור של עד ג'יגה-ביט להורדה, וג'יגה-ביט נוסף להעלאה.


מעט מדי ומאוחר מדי, או שקו סימטרי עדיין שווה את כל ההמתנה והטרחה הזאת? אתם מוזמנים לספר לנו מה דעתכם, ואנחנו מבטיחים להמשיך לעקוב מקרוב ולעדכן אתכם בסאגה הזו.

ibcnm4

קישורים נוספים