מחליפה ידיים: ל-Corsair יש בעלי בית חדשים • HWzone
מחשביםציוד הקפי

מחליפה ידיים: ל-Corsair יש בעלי בית חדשים

שלוש חברות השקעה שיתפו פעולה על מנת לקבל בעלות על מפתחת החומרה והציוד ההיקפי – והמהלך הזה יוכל להוות את קרש הקפיצה שלה לעוד תחומים תחרותיים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הרבה שנים חלפו מאז ש-Corsair האמריקאית נחשבה חברה איכותית אך צנועה שהתמקדה אך ורק בפיתוח מודולים של זכרונות דינאמיים למחשבים אישיים – היום כבר ניצן למצוא אצלה כונני , מארזים, מאווררים וגופי , ספקי כוח, ציוד היקפי מגוון ואפילו מחשבים ייעודיים מורכבים-למחצה, ונראה כי היא מחפשת את ההשקעה שתאפשר לה להמשיך ולהתרחב גם אל תחומים נוספים בעולם הגיימינג.

שלוש קרנות הון, EagleTree Capital, IMCO ו-Honeywell, הכריזו כי הגיעו להסכמה על רכישת אחזקת רוב משולבת ב- מידיה של קרן אחזקות אחרת בשם Francisco Partners (יחד עם עוד מספר משקיעים פרטיים שהחזיקו באחוזים ממנה), בערך של קצת יותר מחצי מיליארד דולר – ובכך הפכו למושכים בחוטים שמאחורי המותג. מנכ"ל החברה הוותיק אנדי פול שגם סייע לייסד אותה בשנת 1994 ימשיך בתפקידו, ועתה נראה כי יהיו לו משאבים מוגדלים להגשים את התוכניות שלו.

דרך חדשה לחברה האמריקאית שמלווה אותנו כבר מעל ל-20 שנים

הכסף החדש שמוזרם ל-Corsair עשוי לשמש אותה לכמה וכמה פעולות מעניינות – התרחבות חזקה ומשמעותית יותר לשווקים נוספים ברחבי העולם (כמו זה הישראלי, למשל), הגדלת מגוון ומנעד המוצרים אותם היא מציעה בקטגוריות מבוססות, ואולי גם הליכה בכיוון של מתחרות כמו , ו- וקפיצה לתחומים חדשים ומאתגרים של מחשבי גיימינג נייחים וניידים. מה שלא תהיה הבחירה או הבחירות שלה בסופו של דבר, זה יהיה ללא ספק פרק חדש ומסקרן בהיסטוריה של היצרנית בעלת הסטייל האלגנטי.

עוד מוצרים חדשים או דווקא התרחבות לשווקים חדשים?

חושבים שהיא תוכל לפרוח ולהפוך לאחת מהחברות הגדולות בשוק החומרה, או שלא ממש? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות.

ב- כבר השיקו לפני כמה חודשים את מחשב הגיימינג הייחודי הראשון שלהם – ועסקת הרכישה תוכל לאפשר להם להציע לנו עוד הרבה דגמים נוספים בסגנון דומה


תגיות

תגובה אחת

  1. כל התרחבות / התחזקות של חברה משמעותית בתחום המחשוב היא דבר מבורך.
    מצד שני, אני לא כ"כ בטוח שפריצה / הגעה לישראל היא בראש מעייניה של
    קורסייר או כל חברת חומרה אחרת. עדיין, מבחינת גודל שוק אנחנו לא חלום רטוב.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close