דיל חדש: משחק חינם יחד עם כרטיסי הביניים של NVIDIA

מתכננים לרכוש דגם GTX 1070 או GTX 1060 בתקופה הקרובה? יתכן כי תהיו זכאים לקבל קוד להפעלת הלהיט הטרי מבית קאפקום

האם לפני שנראה כרטיסי מסך מהדור החדש של לשוק הביניים – נזדקק לראות דילול משמעותי יותר של המלאים הקיימים מדור ה- הוותיק יותר? זו תיאוריה שהופכת להגיונית יותר כעת, כאשר מפתחת הליבות ושותפותיה פוצחות במבצע מעניין שמתמקד בדגמים העממיים הפופולריים שמלווים אותנו במחנה הירוק במשך השנתיים האחרונות.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הדיל הוא די פשוט: רוכשים של דגמי GeForce GTX 1070, GeForce GTX 1070 Ti וגם GeForce GTX 1060 (בגרסות ה-6GB בלבד) יהיו זכאים לקוד ייעודי להפעלת משחק הפעולה-הרפתקאות Monster Hunter World, שהושק למחשבים האישיים לפני מספר חודשים ופותח בסיוע טכני של . הכותר אמנם לא היה דוגמה ומופת להמרה מעולם הקונסולות לעולם ה- וסיפק לשחקנים שלל באגים ובעיות טכניות שחלקן עדיין לא נפתר לגמרי, אך עם זאת מדובר גם ביצירה עם שימוש במאפיינים גראפיים מודרניים ומרשימים.

כרטיסי הביניים של דור ה- זולים כעת יותר מאי פעם בעבר – ויש אפילו בונוס עסיסי נוסף לאלו שיחליטו לרכוש אותם

מדובר בהטבה בשווי של מעל ל-200 שקלים חדשים (גם כשלוקחים בחשבון את מחיר המבצע הנמוך ביותר שהוצע ב-Steam עד עתה) אשר זמינה בחנות הרשמית של NVIDIA עבור דגמי ה-Founders Edition שלה, ומה לגבי שאר תתי-הדגמים? כאן דברים מתחילים להסתבך לצערנו, כאשר החנויות המקוונות של ואמאזון שמציעות כידוע משלוחים ישירים לישראל נכללות ברשימת המשתתפים, אך ללא פירוט של היצרניות והדגמים הספציפיים הזכאים.

ו- משתתפות בחגיגה – אך לא ברור האם נראה גם נציגות ישראלית מקומית להטבה

אנחנו בהחלט מקווים כי כל דגם GTX 1070 ו-GTX 1060 באשר הוא יעניק לרוכשיו את הקוד המיוחל ואת המשחק, אך עם זאת ממליצים לבצע פנייה ואימות מול האחראים על המכירה לפני ביצוע העסקה בכדי לוודא זאת בצורה רשמית ומלאה. ההטבה תהיה זמינה עד לסוף חודש נובמבר ומי יודע – אולי אחריה נתחיל לשמוע רסיסי מידע כלשהו אודות ה- GTX 2060 וה- GTX 2050 שבדרך.

המבצע לא חל על דגמי ה-GTX 1080 וה-GTX 1080 Ti – כנראה בכדי לא להגדיל עוד יותר את חוסר הוודאות בכל הנוגע למחירים הגבוהים של דור ה- החדש