מבצע מעניין: מיקרו מחשב חלונות 10 במחיר של פחות מ-500 שקלים • HWzone
מחשביםצרכנות

מבצע מעניין: מיקרו מחשב חלונות 10 במחיר של פחות מ-500 שקלים

אמאזון בריטניה מציעה היום את מחשב ה-Ideacentre Stick 300 של , בגודל שאינו עולה בהרבה על גודלו של כונן ובמחיר קורץ בהחלט

אם התרשמתם לטובה מהקונספט של מחשבי ה-Compute Stick של אינטל, שהם למעשה מחשבי ה- הזעירים ביותר שנוצרו אי פעם ומאפשרים לכם לקחת איתכם מערכת מחשב שלמה בתוך הכיס, אך עד כה לא מצאתם סיבה או הזדמנות מספיק טובות לרכוש אחד שכזה לעצכמם – עכשיו זו יכולה להיות ההזדמנות הטובה ביותר עבורכם.

במסגרת מבצעי Deal of the Day, באמאזון בריטניה מציעים את מחשב ה-Lenovo Ideacentre Stick 300, גירסה מקבילה של היצרנית הסינית ל-Compute Stick המקורי ששיווקה עצמה, במחיר של כ-89 פאונד בריטי כולל מסים ומשלוח לישראל – כ-490 ש"ח בלבד למחשב 10 מלא, לעומת מחירים שגבוהים בכ-150 ש"ח עבור ה- המקביל ברמת החומרה שלו בחנויות בישראל.

lnv1

ה-Ideacentre Stick 300 מציע שבב Atom Z3735F מרובע ליבות צנוע של , זכרון RAM בנפח 2GB, נפח אחסון מובנה מבוסס תקן eMMC של 32GB ומערכת חלנוות 10 בגירסת Home (על אף ההצהרה על כך שאין במוצר שאותה ניתן למצוא בכמה פינות בעמוד תיאור המוצר). המחשב הזערורי כולל תמיכה מובנית בתקשורת Wi-Fi ו-Bluetooth אלחוטיות, חיבור micro לאספקת האנרגיה הדרושה לו, חיבור mini HDMI לחיבור לאמצעי תצוגה, חריץ לכרטיסי microSD לטובת הרחבת נפח האחסון וגם חיבור 2.0 אחד בגודל מלא לטובת מתאם למקלדת ועכבר או כל תוסף אחד שתרצו לחבר אליו.

עדיין לא ממש בגודל של כונן USB אלא רק בערך - אבל עדיין מחשב ה-PC הקומפקטי (והזול) ביותר שתוכלו למצוא היום
עדיין לא ממש בגודל של כונן אלא רק בערך – אבל עדיין מחשב החלונות הקומפקטי (והזול) ביותר שתוכלו למצוא היום

שימו לב כי המבצע יהיה זמין רק עד סוף היום הנוכחי (ה-3 במרץ), כך שאם המחיר והרעיון הכללי קולעים לטעמכם – מומלץ לנצל זאת בהקדם.

תגיות
Back to top button
Close
Close