מבצע מעניין: מיקרו מחשב חלונות 10 במחיר של פחות מ-500 שקלים

אמאזון בריטניה מציעה היום את מחשב ה-Ideacentre Stick 300 של לנובו, בגודל שאינו עולה בהרבה על גודלו של כונן USB ובמחיר קורץ בהחלט

אם התרשמתם לטובה מהקונספט של מחשבי ה-Compute Stick של אינטל, שהם למעשה מחשבי ה-PC הזעירים ביותר שנוצרו אי פעם ומאפשרים לכם לקחת איתכם מערכת מחשב שלמה בתוך הכיס, אך עד כה לא מצאתם סיבה או הזדמנות מספיק טובות לרכוש אחד שכזה לעצכמם – עכשיו זו יכולה להיות ההזדמנות הטובה ביותר עבורכם.

במסגרת מבצעי Deal of the Day, באמאזון בריטניה מציעים את מחשב ה-Lenovo Ideacentre Stick 300, גירסה מקבילה של היצרנית הסינית ל-Compute Stick המקורי ששיווקה אינטל עצמה, במחיר של כ-89 פאונד בריטי כולל מסים ומשלוח לישראל – כ-490 ש"ח בלבד למחשב חלונות 10 מלא, לעומת מחירים שגבוהים בכ-150 ש"ח עבור ה-Compute Stick המקביל ברמת החומרה שלו בחנויות בישראל.

lnv1

ה-Ideacentre Stick 300 מציע שבב Atom Z3735F מרובע ליבות צנוע של אינטל, זכרון RAM בנפח 2GB, נפח אחסון מובנה מבוסס תקן eMMC של 32GB ומערכת חלנוות 10 בגירסת Home (על אף ההצהרה על כך שאין מערכת הפעלה במוצר שאותה ניתן למצוא בכמה פינות בעמוד תיאור המוצר). המחשב הזערורי כולל תמיכה מובנית בתקשורת Wi-Fi ו-Bluetooth אלחוטיות, חיבור micro USB לאספקת האנרגיה הדרושה לו, חיבור mini HDMI לחיבור לאמצעי תצוגה, חריץ לכרטיסי microSD לטובת הרחבת נפח האחסון וגם חיבור USB 2.0 אחד בגודל מלא לטובת מתאם למקלדת ועכבר או כל תוסף אחד שתרצו לחבר אליו.

עדיין לא ממש בגודל של כונן USB אלא רק בערך - אבל עדיין מחשב ה-PC הקומפקטי (והזול) ביותר שתוכלו למצוא היום
עדיין לא ממש בגודל של כונן USB אלא רק בערך – אבל עדיין מחשב החלונות הקומפקטי (והזול) ביותר שתוכלו למצוא היום

שימו לב כי המבצע יהיה זמין רק עד סוף היום הנוכחי (ה-3 במרץ), כך שאם המחיר והרעיון הכללי קולעים לטעמכם – מומלץ לנצל זאת בהקדם.