מבצעי סייבר מאנדיי: כונן NVMe מפורסם במחיר מטורלל • HWzone
מחשביםאחסוןמבצעים מרחבי הרשת

מבצעי סייבר מאנדיי: כונן NVMe מפורסם במחיר מטורלל

דגם ה- P1 בנפח בסיס של 500GB ירד לרמת המחיר הנמוכה ביותר שלו – ויחד עם ההזדמנות לקבל אותו עם משלוח חינמי מדובר בדיל שפשוט לא ניתן להתעלם ממנו

כונני NVMe קומפקטיים ומודרניים במחירים שזולים יותר מרוב כונני ה- בממשק SATA? זה אולי נשמע כמו אשליה עד לאחרונה – אבל עכשיו זו המציאות, ויש לכם הזדמנות פז לנצל אותה לטובתכם.

דגם ה- P1 של חברת מיקרון, אחד מדגמי ה- הצנועים והתקציביים ביותר בשוק עם שבבי צפופים ומהירויות העברה מירביות של עד 2,000 מגה-בייט בשנייה, יורד כעת אל רמת מחיר של 53.35 דולר בלבד לנפח של 500GB באמאזון ארצות הברית – וזה אומר שאפשר לרכוש אותו במחיר הזה בדיוק בימים אלה, ללא מע"מ וללא תשלום עבור משלוח.

המחיר המתקבל עבור דגם זה הוא מעט פחות מ-190 שקלים, כולל משלוח עד הבית וכולל עמלת המרה צפויה – וזה זול ביותר מ-110 שקלים מהמחיר הנמוך ביותר של אותו מוצר בדיוק בחנויות בארץ, ובעצם זול יותר מהמחיר שקיבלנו עבור כל כונן אחד בנפח חצי טרה-בייט.

לא רק ה-NVMe הזול ביותר, אלא גם כונן מהזולים ביותר שתוכלו להשיג במבט כולל – בהפרש של 100 שקלים מהדגמים הכי תחרותיים בישראל

לא מדובר בכונן ה- הזריז והמשוכלל ביותר בסביבה, אך הוא אמור לעשות את העבודה עבור מרבית המשתמשים הביתיים בשדרוג מכוננים מכאניים – ועם מחיר זעיר שכאלה, פחות מ-40 אגורות לג'יגה-בייט של , אין יותר מדי סיבות להתלבט. תחטפו לפני שהמלאי ייעלם והמחיר יזנק חזרה!

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

למבצעים ודילים נוספים ב-HWzone לחצו כאן

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close