המבצע של אמאזון: עכבר אלחוטי וצמיד כושר חכם במיוחד (עדכון: הסתיים) • HWzone
מחשביםציוד הקפיגאדגטיםצרכנות

המבצע של אמאזון: עכבר אלחוטי וצמיד כושר חכם במיוחד (עדכון: הסתיים)

עוד הזדמנות לרכוש מוצרים במחירים אשר זולים בעשרות אחוזים מאלו אשר זמינים בארץ

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


גם היום ישנם מבצעים בחנויותיה של ברחבי העולם שכדאי לכם לדעת על קיומם ולבדוק – ואנחנו כאן על מנת לוודא שזה אכן קורה.

באמאזון בריטניה מוצע לרכישה עכבר אלחוטי מתקדם של חברת Logitech, מדגם ה-G602, עם חיישן אופטי שמסוגל לעבוד בדיוקים של בין 250dpi ל-2,500dpi ולהחליף בין חמישה מצבים שונים בלחיצת כפתור, לא פחות מ-11 כפתורי מאקרו שניתנים לתכנות עצמי, תמיכה הן במערכות מבוססות והן במערכת מבוססות macOS וחיי של בין 250 שעות ל-1,440 שעות (!) בהתבסס על צמד AA סטנדרטיות.

המחיר של ה-G602, רק עד לסוף היום, עומד על 45 פאונד בלבד כולל משלוח ישיר לישראל וללא צורך בתוספות מסים כלשהן – כ-225 שקלים, שמהווים הוזלה של בערך 50 אחוזים ממחירו של הדגם כאן בארץ.

עכבר ה-G602
עכבר ה-G602

באמאזון גרמניה מציעים במחיר מוזל את צמיד ה-Vivosmart HR+ הטרי של חברת Garmin, אשר כולל מד דופק 24/7 מובנה וגם GPS מובנה, אשר מעניק לו יכולת לקלוט ולנטר מגוון פעילויות ספורט באופן מדוייק ללא צורך בקישוריות למכשיר חכם אחר כלשהו ועם חיי של בין חמישה ימים לשמונה שעות (כשה- פעיל באופן קבוע) – זאת בתוספת לאפשרות להתקשר לסמארטפון או לטאבלט שלכם כמובן, לשתף איתו נתונים ולהציג מידע והתראות רלוונטיים.

ה-Vivosmart HR+ מוצע לרכישה במחיר של כ-164 יורו שכולל מסים ומשלוח ישיר לארץ, ומתורגם לכ-700 שקלים, אשר זולים יותר מהעלות של דגם ה-Vivosmart HR הסטנדרטי (נטול ה- והזול יותר) כאן בישראל. הצמיד זמין בצבע שחור, כחול או סגול, ובגודל 'מדיום' או בגדול 'אקסטרה לארג" לבעלי מפרקי יד גדולים במיוחד.

צמיד ה-Vivosmart HR+
צמיד ה-Vivosmart HR+

שני המבצעים הללו יהיו זמינים רק עד לסוף היום – אז כמו תמיד אל תשכחו לנצל אותם. תהנו!


תגיות

3 תגובות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close