לוחות אם חדשים מ-Biostar • HWzone
Computex 2012מחשביםלוחות אם

לוחות אם חדשים מ-Biostar

 יצרנית החומרה Biostar הציגה בדוכן שלה בתערוכה לוחות-אם המבוססים על ערכות השבבים Z77 למעבדי ו-A85X למעבדי AMD החדשים. כמו כן חשפה החברה מיקרופון ייחודי שנועד לכייל מערכות סראונד
רק לפני חודשים בודדים השיקה חברת Biostar הטאיוואנית לוח אם חדש המבוסס על ערכת השבבים Z75 – וכעת, כמו מדי שנה, החליטו בחברה לנצל את תערוכת Computex בשביל להציג לקהל העולמי את המוצרים החדשים. במקרה של חברת Biostar, מדובר בעיקר בלוחות אם – כשבין היתר הציגה החברה לוחות למעבדי ה-Ivy Bridge החדשים של וכמו כן למעבדי הטריניטי החדשים של AMD אשר כוללים שמתיימר, לפי טענת החברה, לשפר את איכות הסאונד של כרטיס הקול בצורה משמעותית.

לוחות-האם החדשים של Biostar משתייכים כולם לסדרת ה-'Hi-Fi' שלה, כשהם יתבססו על תושבת ה-LGA 1155 של שמציעה תמיכה בערכת השבבים Z77, או לחילופין על תושבת ה-FM2 של AMD עם ערכת השבבים A85. כל לוחות ה-Z77 וה-A85 של החברה כוללים לפחות שני חריצי PCI-E  וארבעה חריצים לזכרון  – כאשר מספר מחברי ה-SATA שלהם נע בין שישה לשמונה. כמו כן הם כוללים מעגל מודפס שחור, קבלים מאיכות גבוהה במיוחד וצלע על מנת לקרר את רכיב ה-VRM (מייצב המתח) של המעבד – זאת מלבד לחיבורי USB מסוג 2 ו-3 גם יחד, חריצי VGA, DVI, HDMI ויציאת DisplayPort.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כאמור, האופציה המעניינת ביותר שכוללת סדרת לוחות האם החדשה של Biostar הוא שבב ה-'Puro Hi-Fi': מדובר למעשה במגבר לכרטיס הקול המובנה (במקרה שלנו מתוצרת Realtek), אשר מתיימר לשפר את איכות הסאונד משמעותית. השבב קיים הן בלוחות האם של והן בלוחות האם של AMD.
עוד הציגה Biostar גם מקרופון ייחודי אשר אותו יש למקם במרכז החדר, שמסוגל למדוד את המרחק בין הרמקולים למשתמש, מה שמאפשר כיוון מכאני מדוייק של מערכות שמע רב ערוציות כך שחווית ההאזנה תהיה מפורטת ככל שניתן. היצרנית `תצ'פר` כל אחד שקונה מסדרת ה-Hi-Fi במקרופון הייחודי, כאשר באמצעות תוכנה ייעודית ניתן לבצע שינויים מדוייקים בהגדרות במידת הצורך.

תגיות

2 תגובות

  1. זו חברה טובה.
    יש לי ניסיון ארוך שנים עם ביוסטר חברה מצוינת.

  2. ל-1
    אני חייב לציין שהמלצתי לא מעת על החברה הזו, ובאמת אין תלונות חברים רק אומרים תודה.
    פעם ראשונה שראיתי את הלוחות שלהם אני הייתי בשוק מהמחיר כמה שהוא נמוך ביחס לתמורה.
    אני מעודד חברות חדשות לקום ולהצליח!

כתיבת תגובה

Back to top button
Close