להרגיש יכולות של מקלדת מכאנית במחיר מינימלי • HWzone
מחשביםציוד הקפי

להרגיש יכולות של מקלדת מכאנית במחיר מינימלי

רוצים מקלדת עם מראה ותגובה כמו של מקלדת מכאנית אך לא מוכנים להשקיע את הסכומים הגדולים? יתכן שעכשיו יש לכם את האופציה לכך תודות ל-MasterKeys Lite L

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הם אמנם יורדים בהתמדה, אך המחירים של עדיין מהווים את אחד מהגורמים המרכזיים שמונעים מהם להחליף את מקלדות הממברנה הפשוטות בתור ברירת המחדל הנוחה והאיכותית יותר בשוק. אם אתם משתייכים אל המחנה שטרם השתכנע להשקיע את הסכום הנדרש עבור הלחיצים המתקדמים שצוברים תאוצה – ל- יש פתרון חדש שעשוי להתאים לכם כמו כפפה ליד.

החברה הטאיוואנית השיקה מארז של עכבר ומקלדת גיימינג במחיר נגיש בהחלט שעונה לשם MasterKeys Lite L – כאשר מי שגונבת את ההצגה זו המקלדת, אשר מתבסס על לחצנים מסוג חדש של 'Mem-chanical', כלומר באמצע הדרך בין פתרונות הממברנה הפשוטים למקשים המכאניים.

טכנולוגיה חדשה תביא את "תחושת המכאניות" להמונים?
חדשה תביא את "תחושת המכאניות" להמונים?

מדובר במטריצת לחיצים מבוססי ממברנה במבנה ייחודי, אשר מסוגל להעניק את עוצמת הלחיצה (50 גרם) ותחושת הלחיצה הכללית של המקשים המכאניים, מינוס המבנה הפנימי היקר יחסית. התוצאה היא מקלדת שנראית כמקלדת מכאנית (יש גם הארת אחורית עם מגוון של 16.7 מיליון צבעים לתצוגה), מרגישה כמקלדת מכאנית ברוב המקרים ועבור מרבית השימושים – אך תעלה לכם פחות בצורה מהותית.

lit
כך עובדי לחצי ה-Mem-chanical

יחד עם המקלדת תמצאו גם עכבר חוטי במראה פשוט יחסית, עם משקל נמוך של 91 גרם וחיישן אופטי מדגם Avago 3050 בפנים שתומך ברזולוציות תנועה של בין 500DPI ל-3,500DPI, בקפיצות קבועות של 500DPI בכל פעם.

מקשי ה-MasterKeys Lite L תומכים בכל סוגי המקשים של חברת Cherry כך שתוכלו להחליפם באופן עצמאי - ויש אפילו סכמות תלת מימדיות לעיצוב והדפסה תלת מימדית ייעודית
מקשי ה-MasterKeys Lite L תומכים בכל סוגי המקשים של חברת Cherry כך שתוכלו להחליפם באופן עצמאי – ויש אפילו סכמות תלת מימדיות לעיצוב והדפסה תלת מימדית ייעודית.    מקור התמונה: bit-tech.net

סט המקלדת והעכבר נמצא בדרכו אל החנויות ויהיה זמין במחיר כולל של כ-60 דולר בלבד בארצות הברית (ללא תוספת מס), או במחיר של כ-50 פאונד בריטי בתוספת מסים בבריטניה – ראוי בהחלט לכל מי שרוצה לחוש את תחום הציוד ההיקפי המכוון לגיימרים ולגיימינג, מבלי לקרוע את הכיס באופן מוגזם.

lit4


תגיות
Back to top button
Close
Close