לא נחה לרגע: NVIDIA מכינה גירסה חדשה לכרטיס ה-Titan שלה

בדיוק כשחשבנו שמשפחת ה-Pascal שלה הגיע לסוף הדרך, במפתחת השבבים מציעים סרטון טיזר קצר שרומז על מוצר מסקרן נוסף אשר נמצא בקנה

בזמן שאנחנו עדיין מנסים לפענח האם ה-GeForce GTX 1070 Ti הוא אחת מההצעות הכי משתלמות שיש לעולם כרטיסי המסך להציע או סתם עוד דגם שלא משנה יותר מדי את יחסי הכוחות הקיימים בין NVIDIA למתחרה האחת והיחידה שלה, מפתחת השבבים הירוקה מחליטה כי הגיעה העת לבשר לנו על עוד מוצר חדש שייחשף מתישהו בעתיד הקרוב – ויצטרף הפעם אל משפחת ה-Titan היוקרתית שלה, שמנסה לרקוד על שתי החתונות עם יכולות גיימינג ותמיכה ראויה ביישומים מקצועיים במקביל.

הכרטיס החדש עתיד לקבל את השם Titan X Collector's Edition, ולמרות שב-NVIDIA כבר שילבו את ליבת ה-GP102 הגדולה ביותר שלהם בשלמותה ב-Titan Xp שהושק לפני כחצי שנה, נראה כי אנשיה מאמינים כי יש אפשרות לשכנע צרכנים נוספים לאמץ את המוצר בגירסה שתהיה ככל הנראה יקרה אפילו יותר – כלומר בתמחור של מעל ל-1,200 דולר.

הארה גם בצבע הירוק האופייני של NVIDIA – וגם בצבע אדום עמוק שמזוהה לרוב עם היריבה ארוכת השנים AMD (ו-ATI לפניה, כמובן)

ניכר שה-Titan X (או Titan Xp) שבדרך יציע עיצוב חיצוני מעודכן הכולל הארת לד מובנית ואולי אף תצוגה מובנית כלשהי, אך האם יהיו בו עוד חידושים טכניים כלשהם שיצדיקו את ההתעניינות שלנו? על זה בינתיים אין לנו תשובה – כך שנמשיך לעקוב ונקווה לקבל עוד פרטים בהקדם.