הכירו את המפלצות של Gigabyte לפלטפורמת X570 של AMD • HWzone
ספיישליםComputex 2019מחשביםלוחות אםכתבות נבחרות

הכירו את המפלצות של Gigabyte לפלטפורמת X570 של AMD

יצרנית לוחות האם Gigabyte חושפת לוחות אם מעניינים לתושבת AM4 של בערכת השבבים X570

מי שנחשבת ליצרנית לוחות האם הפופולארית ביותר בישראל ואחת מהענקיות בעולם, משתמשת במותג הגיימינג בשביל לחשוף כמה מלוחות האם המפלצתיים ביותר והאלגנטיים ביותר שראינו עם ערכת השבבים כדי שמעבדי 12 ובעתיד 16 הליבות שלכם יקבלו את הטוב ביותר.

חושבים על שדרוג לפלטפורמת החדשה עם מעבדי Ryzen 3000 שהוכרזו הבוקר? Gigabyte רוצה שתבחרו בה, ודואגת להמשיך את קו ההנדסה שהחלה עוד שנה שעברה עם לוחות Z390 השונים בצד של .

בראש הרשימה עומד לא אחר מאשר ה-X570 Aorus Xtreme, ספינת הדגל החדשה ולוח אם מדהים למראה בעוצמה ובעיצוב. פעם נוספים אנחנו נוכחים לדעת שנעשה שימוש בגופי רציניים למערכות ה-VRM למעבד. מניפות אלומיניום עם שילוב צינורות נחושת הוא השילוב הראוי ביותר למטלה שכזאת.

כניסות ויציאות אחוריות לאקסטרים החדש? בשפע. יש גם WiFi, Bluetooth ויציאות רשת כולל אחת במהירות 10 גיגה-ביט. כל שתבקשו בפלטפורמה החדשה של בלוחות המתקדמים. השארו מעודכנים, אנחנו נכיר בקרוב את לוח האם הזה מקרוב. בכל הנוגע למחיר, מדובר בלוח הפרימיום היוקרתי ביותר של ולכן אנחנו לא מצפים לתג מחיר נמוך מ-400 דולר.

אצל כל Xtreme צריך Master.

בתג מחיר של פחות מ-300 דולר אך כמשהו שעדיין נחשב לפרימיום לכל עניין ודבר, נמצא ה-X570 Aorus Master. מי שמכיר את ה-Z390 Aorus Master יודע למה לצפות גם כאן. מדובר בלוח אם עמוס בחיבורים וביכולות . מערכת החשמל למעבד בשרנית ומכילה 14 שלבים כאשר 12 מהם הינם מאיכות גבוהה במיוחד. מערך מתבקש להתמודדות עם מעבדי 16 ליבות בהמשך.

התמיכה בזיכרון בפלטרפומה הזאת דומה לזאת שראינו ב-X470, אך מהירויות הזיכרון צפויות להשתפר. Gigabyte טוענת עד לתמיכה של 4400Mhz אך נותר לראות כיצד המעבדים מתמודדים עם תדרים נמוכים משמעותית מכך. לערכת השבבים בלוחות האם הללו כמובן קירור רציני וישנו מאוורר מתחת לשילדת המתכת, שכן X570 הוא של 11W לעומת 5W בלבד של X470.

אנחנו מאוד אוהבים את קו העיצוב הזה ומקווים שהוא ימשיך גם ללוחות האם הזולים יותר בסדרת X570 דוגמת ה-Gaming X וה- Pro שנראה גם כן בימים הקרובים.

תגיות

5 תגובות

 1. מאז ומתמיד קניתי גיגה בייט תאמת לא היו לי בעיות עם המוצרים שלהם עד היום יש לי לוח X58 שעובד גם עם כרטיס מסוג 7970 + 280
  כל מקרה לאחרונה רציתי להחליף רפפידות טרמיות בכרטיס יד שניה שקניתי בכדי שיהיה ראש שקט
  פניתי לשרות שלהם בבקשה למידות ורמת הולכה של הפדים הטרמים שבכרטיס הגדלתי ראש ואמרתי להם שאני מודע לכך שלא תיהיה לכרטיס אחריות אחרי החלפת הפדים ואני לוקח זאת על עצמי והנה תשובתם
  Sorry the hardware detail is confidential, the component specifications are internal use only.

  Regards,
  GIGABYTE

  לא קונה מהם שום דבר יותר!!! השירות אצלי הוא מהדברים החשובים ביותר ולא ביקשתי שום דבר סודי בסך הכל רציתי לחסוך לעצמי זמן במדידות וטעויות ברכישת רפידות חדשות
  אז שלא תגידו שלא אמרתי השירות שלהם רחוק מלהיות טוב גם לוקח להם שבוע לענות על כל שאלה….

  1. קודם כל תמצא לך חיים מסכן, ביקשת משהו שאי אפשר לספק לך ומה הקשר בין זה לבין זה שאתה מפסיק לקנות מהם?
   ילד קטן.

   1. מה קורה אח שלי הכל טוב? תירגע …זכותי לכתוב ולהביע בלי שיקראו לי בשמות,מדינה דמוקרטית לא?
    ובתור אחד שמשקיע כסף נראה לי שזכותי לקבל מידות של מדבקות טרמיות זה לא נאסא

 2. אחרי לוח X470 Aorus Ultra Gaming שלהם שהתפגר אחרי שבועים (ועלה סביב 750 שקל), לא מתקרב ללוחות הנ"ל, הביוס שלהם הוא אסון והם לא נראים כמו שמתיימרים לסדר את זה, מספיק לרשום x470 aorus ultra gaming dram או תחת הפורומים שלהם ותראו כמה תקלות הקשורות לכך שאין POST למחשב לאחר הדלקה רגילה, נורות ה DRAM + CPU נדלקות כל שניה והמערכת כלל לא עולה. תיקון יעזור אולי לכמה ימים וזה יחזור.
  לא מעט אנשים ביניהם אני החזירו את הלוח, קיבלו אחד חדש שעשה את אותה הבעיה בדיוק.
  החלפתי לX470 של חברה מתחרה ופלא, עובד תקין (אפילו הלוח זול יותר).

  1. נהדר, הוכחת שאתה צרכן לא חכם שלא בודק מה הם המוצרים שהוא קונה ואתה הראשון כנראה לעמוד בתור לקנות מוצרים ניסיוניים.
   לא הוכחת כאן שום דבר חדש שקורה בתעשייה, סך הכל סטטיסטיקה שבה נפלת כי לא בדקת.
   הייתי עושה חשבון נפש עם עצמי והחכמת צרכן שלך, אין.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close