הכירו את המפלצות של Gigabyte לפלטפורמת X570 של AMD

יצרנית לוחות האם Gigabyte חושפת לוחות אם מעניינים לתושבת AM4 של בערכת השבבים X570

מי שנחשבת ליצרנית לוחות האם הפופולארית ביותר בישראל ואחת מהענקיות בעולם, משתמשת במותג הגיימינג בשביל לחשוף כמה מלוחות האם המפלצתיים ביותר והאלגנטיים ביותר שראינו עם ערכת השבבים כדי שמעבדי 12 ובעתיד 16 הליבות שלכם יקבלו את הטוב ביותר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חושבים על שדרוג לפלטפורמת החדשה עם מעבדי Ryzen 3000 שהוכרזו הבוקר? Gigabyte רוצה שתבחרו בה, ודואגת להמשיך את קו ההנדסה שהחלה עוד שנה שעברה עם לוחות Z390 השונים בצד של .

בראש הרשימה עומד לא אחר מאשר ה-X570 Aorus Xtreme, ספינת הדגל החדשה ולוח אם מדהים למראה בעוצמה ובעיצוב. פעם נוספים אנחנו נוכחים לדעת שנעשה שימוש בגופי רציניים למערכות ה-VRM למעבד. מניפות אלומיניום עם שילוב צינורות נחושת הוא השילוב הראוי ביותר למטלה שכזאת.

כניסות ויציאות אחוריות לאקסטרים החדש? בשפע. יש גם WiFi, Bluetooth ויציאות רשת כולל אחת במהירות 10 גיגה-ביט. כל שתבקשו בפלטפורמה החדשה של בלוחות המתקדמים. השארו מעודכנים, אנחנו נכיר בקרוב את לוח האם הזה מקרוב. בכל הנוגע למחיר, מדובר בלוח הפרימיום היוקרתי ביותר של ולכן אנחנו לא מצפים לתג מחיר נמוך מ-400 דולר.

אצל כל Xtreme צריך Master.

בתג מחיר של פחות מ-300 דולר אך כמשהו שעדיין נחשב לפרימיום לכל עניין ודבר, נמצא ה-X570 Aorus Master. מי שמכיר את ה-Z390 Aorus Master יודע למה לצפות גם כאן. מדובר בלוח אם עמוס בחיבורים וביכולות . מערכת החשמל למעבד בשרנית ומכילה 14 שלבים כאשר 12 מהם הינם מאיכות גבוהה במיוחד. מערך מתבקש להתמודדות עם מעבדי 16 ליבות בהמשך.

התמיכה בזיכרון בפלטרפומה הזאת דומה לזאת שראינו ב-X470, אך מהירויות הזיכרון צפויות להשתפר. Gigabyte טוענת עד לתמיכה של 4400Mhz אך נותר לראות כיצד המעבדים מתמודדים עם תדרים נמוכים משמעותית מכך. לערכת השבבים בלוחות האם הללו כמובן קירור רציני וישנו מאוורר מתחת לשילדת המתכת, שכן X570 הוא של 11W לעומת 5W בלבד של X470.

אנחנו מאוד אוהבים את קו העיצוב הזה ומקווים שהוא ימשיך גם ללוחות האם הזולים יותר בסדרת X570 דוגמת ה- X וה- Pro שנראה גם כן בימים הקרובים.