כמעט SSD: קינגסטון משיקה כונני USB חדשים ומהירים • HWzone
מחשביםאחסון

כמעט SSD: קינגסטון משיקה כונני USB חדשים ומהירים

כונני ה- Savage החדשים מתפארים ביכולתם להגיע לקצבים של עד 350 מגה-בייט לשניה

שוק האחסון הנייד עשוי להתעורר לחיים בקרוב כשתושלם רכישתה של סאנדיסק בידי Western Digital, אך עד שזה יקרה יש לנו את המתחרה קינגסטון, אשר דואגת שלא יהיה לנו משעמם ומשיקה כעת מוצר חדש ומעניין ממשפחת ה-HyperX Savage הטרייה.

אחרי זכרונות ה-DRAM וכונני ה-SSD שזכו לשם HyperX Savage, בחברה חושפים גם כונני USB חדשים שישאו את אותו שם המותג – ויתנו דגש על (במחיר הגיוני, אנחנו מקווים).

הכונן החדש נראה נהדר, גם אם זה לא ממש המאפיין הראשון שאתם מחפשים בקטגוריית המוצרים הזו
הכונן החדש נראה נהדר, גם אם זה לא ממש המאפיין הראשון שאתם מחפשים בקטגוריית המוצרים הזו

הכוננים החדשים יספקו עיצוב נאה למדי עם איקס אדום ובולט שמשתלב במעטפת השחורה של המוצר, יוצעו בנפחים של 128GB, 64GB ו-256GB – ובעיקר מבטיחים ביצועי קריאה וכתיבה רציפה נאים של עד 350 מגה-בייט לשנייה ו-250 מגה-בייט לשנייה בהתאמה (גירסת ה-64GB תציע ביצועי כתיבה נמוכים במעט, של עד 180 מגה-בייט לשנייה).

בקינגסטון מתעקשים להגדיר את הכונן כ-USB 3.1 Gen.1 - אם כי המשמעות מאחורי המינוח הזה היא למעשה תקן USB 3.0 הוותיק והמוכר
בקינגסטון מתעקשים להגדיר את הכונן כ- 3.1 Gen.1 – אם כי המשמעות מאחורי המינוח הזה היא למעשה תקן 3.0 הוותיק והמוכר

אנחנו עדיין לא יודעים כמה בדיוק יעלו הכוננים, או מה יהיו ביצועי הכתיבה והקריאה האקראיים שלהם, אך בשני המקרים האלה אנחנו מקווים שהתשובות יסייעו לכונן לשמור על הרלוונטיות המסתמנת שלו. מוצרי ה- Savage האחרים שפגשנו עד היום מהווים דיל לגמרי לא רע, כך שיש לנו בסיס לצפות שגם במקרה הזה יהיה כאן דיל טוב.

תגיות

2 תגובות

  1. לגבי המחיר, בגלל שמלם טים בנתיים הם אלו שקינגסטון מפנה לרכישה אצלהם כלקוח עסקי, ובגלל שחבר מאוד טוב של אבא שלי הוא המנהל רכש שלהם קיבלתי הצעת מחיר.
    אותו מחיר בערך של SSD.
    72$ ל128 ג'יגה. משלוח עד הבית.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close