שיתוף פעולה חדש: GeForce RTX 2080 Ti בהשראת Cyberpunk 2077 • HWzone
מחשביםכרטיסי מסךגיימינג

שיתוף פעולה חדש: GeForce RTX 2080 Ti בהשראת Cyberpunk 2077

גרסה יוקרתית ואקסלוסיבית במיוחד של כרטיס הגיימינג האימתני מבית נחשפת – עם עיצוב עתידני בהשראת המשחק המבטיח

כותר הפעולה והתפקידים Cyberpunk 2077, מבית יוצרי סדרת משחקי The Witcher שכבר הפכה לאגדה, יגיע אל החנויות רק בחודש ספטמבר לאחר דחייה משמעותית מתאריך ההשקה המקורי שנקבע לאמצע חודש אפריל – אך זה לא מפריע ל- להתחיל לנצל את המאורע לקצת קידום הדדי יוקרתי כבר עכשיו, עם גרסת אספנים מרשימה בהחלט של דגם ה- הבכיר.

ב- שיתפו פעולה עם המפתחת הפולנית CD Project Red והכינו עיצוב חיצוני ייחודי עבור גרסת הרפרנס של ה- 2080 Ti – עם שילוב גווני ניאון צהובים שמאפיינים את הסגנון החזותי במשחק העתידני, לוגו של Cyberpunk 2077 שנמצא שם בכדי להסיר כל ספק שעוד נותר אודות מהות המוצר.

במפתחת השבבים מצהירים כי ערכו של כרטיס המסך עומד על 1,100 דולר, אך סביר בהחלט להעריך שסכום זה יזנק כלפי מעלה בתוך זמן קצר, בהתחשב בכך שמתוכנן ייצור של 200 יחידות בלבד ממנו – 77 מתוכן יחולקו לזוכים בתחרות המתקיימת ברשתות החברתיות עד לסוף החודש במטרה לקדם את ההאשטג RTXOn#, שמזכיר לעולם על הטכנולוגיה הייחודית למוצרי (בשלב זה) ועל התמיכה המתוכננת של Cyberpunk 2077 בה.

אולי לא כולם יאהבו את שיתוף הפעולה הזה בין יצרניות חומרה ליוצרי משחקים – אבל קשה להתווכח עם קביעה כי מדובר באחד מכרטיסי המסך הכי מעניינים שנראו כאן בדור הנוכחי

המיזם העכשווי מרגיש כמו המשך לשיתוף הפעולה המסחרי עם בעלי הבית של המותג Star Wars אשר הוליד לנו דגמי NVIDIA TITAN Xp ייחודיים לפני כמה שנים – ולנו נותר רק לתהות האם זו תחילתה של אופנה חדשה שבה השילוב בין משחקים מובילים ומדוברים לבין החומרה הנדרשת על מנת להפעיל אותם תעבור המדיום הדיגיטלי אל העולם האמיתי. מה דעתכם? בואו לדבר על זה בתגובות.

כך זה נראה בגרסת האספנים הבלעדית הקודמת מבית – ואנחנו מנחשים כי נראה את המשך שיתופי הפעולה הללו בעתיד הקרוב

תגיות
Back to top button
Close
Close