חום יולי אוגוסט: חלונות 10 מקבלת תאריך השקה ומחירים רשמיים • HWzone
מחשביםמערכות הפעלה

חום יולי אוגוסט: חלונות 10 מקבלת תאריך השקה ומחירים רשמיים

היכונו לשדרג: מערכת ההפעלה החדשה של תושק ב-29 ביולי, ותעלה לכם סכום בלתי מבוטל במידה ולא תהיו זכאים לשדרוג חינמי

אחרי שנוכחנו לדעת כי חלונות 10 לא באמת תציע מתנות חינם לאלו שהורידו גירסאות פיראטיות של מערכת ההפעלה, ושגם היא לא תוותר על חלוקה לשלל תתי גירסאות עם יכולות ומאפיינים משתנים – מגיע הזמן לגלות מתי נקבל טעימה רשמית מהגירסה המספרית האחרונה (לכאורה) של מוצר הדגל מבית , וכמה יעלה לנו התענוג הזה.

wtl

כמה ימים אחרי שנפוצו ברשת שמועות על השקה בסוף חודש אוגוסט הקרוב, יצא ענקית התוכנה בהודעה רשמית מפתיעה במקצת, והכריזה כי למעשה חלונות 10 תושק רשמית כבר ב-29 ביולי 2015, בעוד קצת פחות מחודשיים (אם כי למחשבים בלבד, בשלב זה, כשגירסה למכשירים מבוססי תגיע בהמשך השנה).

עם הפצה דיגיטלית מתוכננת עבור כ-1.5 מיליארד משתמשים מ-190 מדינות ברחבי הגלובוס, ההשקה המדוברת של 10 היא הגדולה ביותר בתולדות מיקרוסופט ואולי גם הגדולה ביותר בעולם המחשבים באופן כללי – אך עבור אלו מאיתנו שאין בידם מכשיר שמריץ 7 או 8/8.1 כרגע ולא יהיו זכאים לשדרוג חינם, העלות של כל הסיפור הזה לא בדיוק תהיה קלה לכיס.

באתר העברי של מיקרוסופט, אגב, תאריך ההשקה מוגדר למתישהו בחודש אוגוסט הקרוב
באתר העברי של , אגב, תאריך ההשקה מוגדר למתישהו בחודש אוגוסט הקרוב

משתמשים שיהיו מעוניינים לרכוש גירסה מלאה חדשה של 10, יאלצו להיפרד מסכום של 120 דולר בעבור גירסת ה-Home "הפשוטה" של המערכת, או מסכום של לא פחות מ-200 דולר עבור גירסת ה-Pro המתקדמת יותר. עלויות בלתי מבוטלות שעשויות להצביע על תוכניותיה של להשיג את מרבית רווחיה מלקוחות מוסדיים וארגוניים שזקוקים לרכוש רשיונות רבים לשדרוג העסק שלהם.

תגיות

44 תגובות

 1. מאיפה ומתי יהיה ניתן לרכוש הורדה דיגיטלית (Serial Key בלבד) ?

 2. מצטער בשלב זה לא עובר, ווינדוס 8 גרם לי כמעט נזק למחשב (הקפיץ לי את המעבד ל 8GHZ והזכרונות ל5.7GHZ) עד היום אני סובל מזה . ויינדוס 8 ו 8.1 לא תומך טוב ב GPT (סוג של תקן גישור בין מערכת הפעלה64BIT לביוס 16BIT כדי להגביר ביצועי עבודה של המחשב) ניבדק על SSD של מחשבים ניידים LENOVO ומחשבים ניידים שלSSD ASUS ו SSD של KINGSTON (זהירות למי שמתמש ב OC). מעניין לדעת האם הבעיה ניפתרה ב10 . (ווינידוס 7 עובד GPT מלא ללא כל הסתיגות.

 3. מצטער בשלב זה לא עובר, ווינדוס 8 גרם לי כמעט נזק למחשב (הקפיץ לי את המעבד ל 8GHZ והזכרונות ל5.7GHZ) עד היום אני סובל מזה . ויינדוס 8 ו 8.1 לא תומך טוב ב GPT (סוג של תקן גישור בין מערכת הפעלה64BIT לביוס 16BIT כדי להגביר ביצועי עבודה של המחשב) ניבדק על SSD של מחשבים ניידים LENOVO ומחשבים ניידים שלSSD ASUS ו SSD של KINGSTON (זהירות למי שמתמש ב OC). מעניין לדעת האם הבעיה ניפתרה ב10 . (ווינידוס 7 עובד GPT מלא ללא כל הסתיגות.

  לא ממש הבנתי למה אתה מתכוון.
  הווינדוס עשה לך אוברקלוק??

 4. חחחחחחחחחח
  הבחור חושב שבגלל קריאת תדר שגויה שמבצע חלונות במנהל המשימות מערכת ההפעלה הביאה את המעבד שלו לתדר שאפילו לא הושג על ידי אוברקלוקרים מובילים בשימוש הליום נוזלי.
  גדול.

 5. לכל התלמידים נא לצאת להפסקת חלב בבקשה.. משהוא אמר לכם שהמחשב עלה לאחר קפיצת התדר ל8GH ? הקפיצה לא נעשתה ישירות ע"י המערכת הפעלה אלה ע"י תוכנה Intel(R) Extreme Tuning Utility. עקב כשל של המערכת הפעלה בעבודה עם GPT. המעבד והזיכורן הוקפץ בצורה לא מבוקרת או נישלטת. מעולם לא קרה לי סטואציה כזאת עם מערכת הפעלה 7 . (מבצע OC עוד מתקופת הדינוזאור 775) מקווה שלמדתם משהוא.

 6. לכל התלמידים נא לצאת להפסקת חלב בבקשה.. משהוא אמר לכם שהמחשב עלה לאחר קפיצת התדר ל8GH ? הקפיצה לא נעשתה ישירות ע"י המערכת הפעלה אלה ע"י תוכנה Intel(R) Extreme Tuning Utility. עקב כשל של המערכת הפעלה בעבודה עם GPT. המעבד והזיכורן הוקפץ בצורה לא מבוקרת או נישלטת. מעולם לא קרה לי סטואציה כזאת עם מערכת הפעלה 7 . (מבצע OC עוד מתקופת הדינוזאור 775) מקווה שלמדתם משהוא.

  הרגע קראת למנהל ולמשתמש נוסף "ילדים"
  שני אנשים שהידע שלהם בתחום הוא בהחלט יוצא דופן.
  פשוט GG.
  הלכתי להגיד לקינגפין שהוא גרוע ושה-2500K שלי רץ על 7GHZ כי ווינדוס 8 אמר.

 7. לפי רמת הליגלוג שלהם הם עדיין נישארו ילדים מבכינתי ויש להם עוד מה ללמוד.

 8. אז יופי, תוכנה עשתה לך בעיות. אל תבוא בתלונות לחלונות 8.1, שהיא מערכת הפעלה מעולה וטובה באופן אובייקטיבי מחלונות 7, רק בגלל שאנשים עצלנים לבטל ממשק מטרו.
  על אותו משקל אפשר להגיד שיש לך עכבר באריזה סגורה של צ'יפסט, אז אתה מאשים את המכולת.

 9. שאלה לגדולים, מה גרם למיקרוסופט לוותר על המערכת הפעלה 8 תוך ניסיון נואש לבצע תיקון שכשל גם הוא ב8.1 ? מילים אחרות מה גרם למיקרוסופט להוציא תוכנית מגירה בתהליך מהיר לשוק?

 10. Win 8 היא מערכת הפעלה מצוינת עם ממשק מטומטם. מה לעשות שזה חלק לא מבוטל במערכת הפעלה? אנשים יכולים להגן עליה מהיום עד מחרתיים, אבל ברגע שתשימו יד על WIN10 תבינו ש 90% מהשיפורים בה הם למעשה עבודה על הממשק וחזרה לדרך עבודה שמתאימה יותר ל PC. היא עדיין לא מושלמת ולדעתי WIN7 עדיין יותר טובה מהבחינה הזו, אבל מי יודע מה יהיה כשכל שבוע הם מוציאים גרסה חדשה ל WIN10 וכל שבוע הממשק משתנה מהותית. נראה מה יהיה כשתצא.

 11. כפי שחשבתי, מומכים לOC (בכנות וכבוד רב לתחום) לאו דווקא מתמצאים במערכות הפעלה. וברור למה, כי אלו תחומים שונים!

 12. קודם כל לא שאלתי כדי לצחוק.
  שאלתי ברצינות כי לא נתקלתי (ולא שמעתי) במקרה שמערכת ההפעלה עושה OC.
  ואם אתה באמת בנאדם טכנולוגי (בלי קשר לOC או מערכות הפעלה) אתה צריך לדעת לעשות טראבלשוט בסיסי.
  וחלק מטראבלשוט זה לבודד את מקור הבעיה.
  זה שתוכנה כזאת או אחרת עשתה לך שינויים כאלו או אחרים בתדרים (אפילו אם זאת תוכנה שבאה במערכת הפעלה), לא אומר שהמערכת לא טובה.
  אני מודה שגם אני את ווינדוס 8 שנאתי מוות.
  אבל בווינדוס 8.1 גילית שהבעיה שלי איתה הייתה רק הממשק כי ברגע שמתקינים על 8.1 קלאסיק של או אחת מהתוכנות "START" האלה הכל נהיה פנאן.

  חוץ מזה עדיין לא הבנתי איך "כמעט נהיה לך נזק לחומרה" ואיך "עד היום אתה סובל מזה"??
  הרי גם אם התוכנה הזאת שיחקה לך בתדרים והקפיצה לך את המעבד ל8GHZ, הוא לא יעבור POST בכלל….
  ויש לו גם את ההגנה שהוא נכבה אחרי טמפרטורה מסויימת….

 13. Ross Bertman – לא בכוונה שלילית חלילה 775 הוא אחד הצלחות הגדולות של אינטל לדעתי, אני אישית מאוד אוהב.
  גם אני עד היום מפעיל אותו 775 – Q6600 כשרת STORAGE.

 14. קודם כל, אני מת על אלה שמגיעים ומזלזלים במשתמשים אחרים.
  אני מסכים שאפשר להיפגע כשאפילו מנהל צוחק עלייך – אבל אתה יכול להבין מכך שהטענות שלך מגוחכות.

  אני לא יודע מה אנשים מתנפלים על 8 ו8.1.
  עבורי המערכת הרבה יותר יציבה וחלקה ואופטימלית מווינדוס 7, רק שכמו שציינו – הממשק מחורבן.
  זאת פחות או יותר הסיבה *היחידה* שהווינדוס הזה כשל, כי מיקרוסופט עשו שיווק אגרסיבי ומוגזם לכיוון מסכי המגע וחשבו שיש להם אשכרה את הכוח לגרום לכולנו להחליף את המסכים שלנו למסכי מגע בשביל שנמזמז את המסך במשרד. בגלל זה ווינדוס 10 זוכה ליותר פופולריות, כי הם למדו את הטעות שלהם והפסיקו לחשוב בצורה כל כך דבילית. טוב לא עד כדי כך הפסיקו.
  תיקח את המערכת ותחליף את הממשק והנה קיבלת לעצמך מערכת יציבה מצוינת שתזכה בכל אהדה אפשרית.

  אגב, לגבי שאלתך למה הם 'ממהרים' להחליף את ווינדוס 8 ו8.1…וובכן ידידי היקר, אילו היית טורח באמת להתעמק היית יודע שהם עובדים על הפרויקט הזה כבר כמה שנים תוך כדי מטרה מובהקת להעתיק מאפל את שיטת המצליח שלהם – להוציא עדכונים גדולים כל שנה.
  בגלל זה ווינדוס 10 הוא כביכול ה'מערכת הפעלה האחרונה', כי הם לא מתכוונים להמשיך בשיטה הזאת של מערכת חדשה כל שלוש שנים אלא ממש להתמיד עם עדכונים.
  לדוגמה, הווינדוס לא יצא והם כבר הכריזו שעוד כמה חודשים הם יוציאו עדכון משמעותי לווינדוס 10.

  אגב,
  לעזאזל איתם!
  קניתי את הרשיון הנוכחי שלי עם הנחת סטודנט וזה גרסת הפרו, עכשיו הם רוצים שאני אשלם להם 200 דולר על השדרוג? בחייכם בקושי את טייטל הסטודנט אני בקושי מצליח לממן.

 15. אגב, 
  לעזאזל איתם!
  קניתי את הרשיון הנוכחי שלי עם הנחת סטודנט וזה גרסת הפרו, עכשיו הם רוצים שאני אשלם להם 200 דולר על השדרוג? בחייכם בקושי את טייטל הסטודנט אני בקושי מצליח לממן.

  אתה לא זכאי לשדרוג חינם?
  הבנתי שכל מי שקנה רשיון 7 או 8 או 8.1 יקבל את העדכון חינם.
  באיזשהו שלב דיברו על זה שמייקרוסופט יאפשרו אפילו לגרסאות פרוצות לעדכן חינם… אבל הבנתי שזה ירד

 16. אני אכן זכאי ויש לי את ההודעה לשידרוג בחינם, אבל למיטב הבנתי הוא רק לשנה הראשונה ואז אחרי זה צריך לשלם או לחזור אחורה.

 17. יש לך אפשרות לשדרג מ7 בשנה הראשונה. לאחר השדרוג אתה נשאר כרגיל.

 18. אה,
  כלומר עבורי זה באמת בחינם באופן מלא או שהשעה המאוחרת עדיין גורמת לי להבין מה שאני רוצה להבין?

 19. לא ידעתי שהשדרוג חינם הוא לשנה. חשבתי שזה רק מצבע "PREORDER" כזה.
  מעולה, ככה אפשר לתת למערכת קצת זמן ולכל הבעיות הראשוניות לצוף.

 20. לגבי הממשק: חברה מה אתם רוצים מהמשק (מאמת מזכירים לי את הלקוחות שלי)? הממשק הוא לא המצאה של מיקרוסופט בכלל אלה בא ממערכות הLINUX הובנטו וניגזר מבכינה רעיונית מהסמארט פונים שלנו (שהם גם מבוססות על קרנל של LINUX). אם זה היה נכון, למה מיקרוסופט ממשיכה את באותו רעיון בגירסה 10?
  בגלל שזאת לא הייתה הבעיה כי מיקרוסופט יודעת שבסוף כולם מתרגלים לשינוי ומיקרוסופט לא רצתה להשאר מאחור ביחס לשאר המערכות ההפעלה.

  רמז לבעיה הוא נימצא בתיקן של 8.1 (שכשל כמובן) מקרוסופט ביצעה החלפה מחדש של מנהל ההתקנים וכל הדריורים שהיו במערכת הפעלה 8.

  Guy950 – חנופה היא התנהגות אנושית שפלה לא פחות מגאוה. לכן לא מוצא לה מקום להגיב בכלל לדברך. (אתה מזכיר לי למה אני אוהב ונושם את שפת המחשב).

 21. Guy950 - חנופה היא התנהגות אנושית שפלה לא פחות מגאוה. לכן לא מוצא לה מקום להגיב בכלל לדברך. (אתה מזכיר לי למה אני אוהב ונושם את שפת המחשב).

  האמת ששקלתי להגיב לך קודם על הווינדוס אבל כבר הפנמתי שזה לא באמת מעניין אותך ואתה לא פה בשביל הדיון הזה, אלא אתה פה בשביל להשוויץ אז לכן לא אטרח לענות לך בנוגע לזה.
  הדבר היחידי, והאחרון, שאני מוצא לנכון להגיב לך זאת הבהרה איפה אתה נמצא ולמה כדאי שתדע את מקומך – וזה הפורום הזה.
  הפורום הזה הוא לא כמו כל פורום טיפוסי שאנשים באים לפה כדי להתחבר אחד עם השני חברתית אלא פורום טכנולוגי טהור שמיועד נטו לדיונים טכנולוגים, דיונים תוכנתיים, דיונים פוליטים ודיוני ספאם, שהולכים וגוססים להם.
  כלומר אתה נמצא בסביבה שנמצאים פה עובדי הייטק, עובדי טכנולוגיה שונים, סטודנטים, מהנדסים ועוד משכילים שונים וקורא לאחרים ילדים תוך כדי שאתה מעלה טענות מגוחכות ולא אפשריות ומנסה להתהדר בידע שלך בתכנות ובעובדה שיש לך לקוחות.

  תקן אותי אם אני טועה, אבל כשציינת שאני מזכיר לך למה אתה אוהב ונושם שפת המחשב, אני מניח ומבין שבעצם ניסית להבהיר שאתה מבין בלינוקס? ברצינות?
  בנאדם, אני יודע שפות עלית, אני יודע לעבוד עם שפת אסמבלר, אני יודע לעבוד עם מערכות הפעלה שונות ואני עובד כרגע בתור מפתח אפליקציות. זה לא מרשים אותי כשאתה מנסה לחזור על עצמך שוב ושוב כמו ילד ולהגיד לכולנו שיש לך לקוחות ושאתה עובד בתחום כלשהו של הייטק, למרות שהתגובות שלך מזכירות לי מאוד טכנאי פשוט של KSP.
  אז כמו שאמרתי, דע את מקומך ותפסיק לעוף על עצמך. בפורום הזה לא אכפת לאף אחד מה אתה עושה, אלא רק מה שאתה יכול לתרום פה או ללמוד פה. אני פה בשביל ללמוד, בגלל זה אני לא נותן לאחרים טיפים – כי אני יודע את מקומי.

  אגב, אני מנחש שמה שהחשבת לחנפנות זולה זאת העובדה שהסכמתי עם ליאור, המנהל שצחק עלייך? זאת לא חנפנות, זאת הסכמה – וגם אם הוא לא היה כותב על כך הייתי מסכים שהטענה שלך מגוחכת.
  באופן כללי אני הרבה פעמים לא מסכים על ליאור, לכן אין לי שום סיבה או אינטרס להתחנף אליו. אני אוהב אותו בתור מבקר מוצרים של האתר, מעבר לכך אין לי עניין בו או בצוות. זה לא FXP פה.

 22. לגבי הממשק: חברה מה אתם רוצים מהמשק (מאמת מזכירים לי את הלקוחות שלי)? הממשק הוא לא המצאה של מיקרוסופט בכלל אלה בא ממערכות הLINUX הובנטו וניגזר מבכינה רעיונית מהסמארט פונים שלנו (שהם גם מבוססות על קרנל של LINUX). אם זה היה נכון, למה מיקרוסופט ממשיכה את באותו רעיון בגירסה 10? 
  בגלל שזאת לא הייתה הבעיה כי מיקרוסופט יודעת שבסוף כולם מתרגלים לשינוי ומיקרוסופט לא רצתה להשאר מאחור ביחס לשאר המערכות ההפעלה.
  
  רמז לבעיה הוא נימצא בתיקן של 8.1 (שכשל כמובן) מקרוסופט ביצעה החלפה מחדש של מנהל ההתקנים וכל הדריורים שהיו במערכת הפעלה 8.
  
  Guy950 - חנופה היא התנהגות אנושית שפלה לא פחות מגאוה. לכן לא מוצא לה מקום להגיב בכלל לדברך. (אתה מזכיר לי למה אני אוהב ונושם את שפת המחשב).

  מה זה קשור מאיפה מייקרוסופט הביאה את הממשק???
  מצידי היו לוקחים את הרעיון לממשק מספר מתכונים של קרין גורן….
  הם עשו עליו בדיקות והחליטו שהוא מתאים כדי להכנס למערכת ההפעלה שלהם? זה מספיק כדי להגיד שהממשק שייך להם (מעניין לי את האשך השמאלי מי המציא אותו קודם).
  בוא גם תאשים את הנרי פורד על זה שקיה פיקנטו חרא של אוטו….. (סתם דוגמה, לא לקחת אישית)
  קצת פרופורציה בנאדם.

 23. Guy950 – א.בוא ניגיד שאני הוא הטכנאי מ KSP (בכבוד רב יהיה לי) שישב עם עשרות של עמדות עבודה עם וונדויס 8 מכל הסוגים ניידים ונייחים ואני מגלה לאחר מחקר של חודשים שיש בעיה וגם יודע להצביע עליה! אני מחליט לנסות לעזור לאנשים וניכנס לפורם של HWZONE ( מאמת אתר מצויין), ומעלה את זה לדייון. אם אני צודק או לא צודק ממש לא חשוב לצורך הדוגמא. לכל אדם שניכנס לפורם יש לו את הזכות לקבל את הדברים או להתעלם מהם (כי כמו שאתה אומר אני סתם טכנאי של KSP). בכניסה לפורם לא כתוב – סגור לאנשי הייטק בעלי תואר **** ומעלה בלבד.
  ב.מה שאמרתי שאני נושם שפת מחשב לא התכוונתי חלילה שאני תכנת, (אישית לא סובל את התחום והדידקטיות שלכם) – אני עוצר כאן את התגובות שלי לנושא כי זה באמת עבר כל גבול !!!
  יש משפט בספר של "המדריך לטרמפיס לגלקסיה" (מומלץ לקריאה) שאומר:
  "להתראות ותודה על הדגים" !

 24. לפי רמת הליגלוג שלהם הם עדיין נישארו ילדים מבכינתי ויש להם עוד מה ללמוד.

  דיון לא אופייני לפורום המקצועי הזה.. ויש לך שגיאות כתיב חוזרות.. כותבים מבחינתי. בהצלחה לך

 25. Guy950 - א.בוא ניגיד שאני הוא הטכנאי מ KSP (בכבוד רב יהיה לי) שישב עם עשרות של עמדות עבודה עם וונדויס 8 מכל הסוגים ניידים ונייחים ואני מגלה לאחר מחקר של חודשים שיש בעיה וגם יודע להצביע עליה! אני מחליט לנסות לעזור לאנשים וניכנס לפורם של HWZONE ( מאמת אתר מצויין), ומעלה את זה לדייון. אם אני צודק או לא צודק ממש לא חשוב לצורך הדוגמא. לכל אדם שניכנס לפורם יש לו את הזכות לקבל את הדברים או להתעלם מהם (כי כמו שאתה אומר אני סתם טכנאי של KSP). בכניסה לפורם לא כתוב - סגור לאנשי הייטק בעלי תואר **** ומעלה בלבד. 
  ב.מה שאמרתי שאני נושם שפת מחשב לא התכוונתי חלילה שאני תכנת, (אישית לא סובל את התחום והדידקטיות שלכם) - אני עוצר כאן את התגובות שלי לנושא כי זה באמת עבר כל גבול !!!
  יש משפט בספר של "המדריך לטרמפיס לגלקסיה" (מומלץ לקריאה) שאומר:
  "להתראות ותודה על הדגים" !

  :facepalm::facepalm::facepalm:

 26. יש לך אפשרות 

  לשדרג מ7 בשנה הראשונה. לאחר השדרוג אתה נשאר כרגיל.

  שאלה מעניינת:

  אם אני שידרגתי מווינדוס 7 לווינדוס 10 בשנה הראשונה, ונגיד שנה לאחר מכן אני צריך לפרמט את המחשב.
  האם אני יוכל להוריד התקנה נקייה של ווינדוס 10 או לשדרג מווינדוס 7 לווינדוס 10 שוב?
  או שכבר אני אהיה חייב לרכוש אותו?

 27. נראה לי שברגע שאתה משדרג הרשיון שלך רשום אצלהם כזכאי לשדרוג.
  אז אם אתה מתקין מחדש את המערכת (עם מדיית ההתקנה שבאה עם המחשב שלך או מחיצת השחזור שלך) אתה תוכל לעשות שדרוג בחזרה.

 28. אני לא יודע כמה זה מוזר, אבל לי יש WIN 8.1 פרוץ וקיבלתי בקשה לשדרוג…
  מה אני מפספס??

 29. בטח הם נותנים לכולם לשדרג אבל ב10 יהיה לך רק איזה שבוע TRIAL כזה,כי מן הסצם הפריצה של 8.1 לא תעבוד על 10 בלי הסבה.

 30. במחשב שלה במשרד קיבלתי הזמנה ל10 בבית לא שניהם מקוריים. אולי ההבדל זה שהמחשב שלי במשרד נקנה לפני שלושה חודשים, ובבית לפני שנה פלוס

 31. דווקא אצלי במשרד שמתי לב שמחשב מחוץ לדומיין כן הראה לי את עדכון לווינדוס 10 אבל ברגע שהכנסתי אותו לדומיין הוא כבר לא הופיע….

 32. אולי חסמו אצלכם, תשאל את ה-IT

  אני ה "IT" חחח
  תאמת זה לא באמת מעניין אותי אז לא המשכתי לחקור. יש לי דברים לעשות במהלך היום אז אני לא ממש יכול לפנות זמן לזה.

 33. זאת למעשה רק פירסומת לחלונות 10.
  אין לזה שום ערך או צורך נוסף.

  כשיהיה זמין תוריד ולאחר ההורדה תתקין בחינם תוך שנה מתי שבא לך.

 34. במידה וכרגע יש לי 8.1 פרוץ זה עדיין ישדרג? לא עדיף התקנה נקייה?

 35. זאת למעשה רק פירסומת לחלונות 10.
  אין לזה שום ערך או צורך נוסף.
  
  כשיהיה זמין תוריד ולאחר ההורדה תתקין בחינם תוך שנה מתי שבא לך.

  שזה יהיה עדיף כי בטוח יהיו בעיות.
  בכל מקרה התקנתי את 8.1 וכל העדכונים וזה התקין לי את ה"פרסומת" ולא קיבלתי שום הודעה אבל ככה אני גם מעדיף.

 36. XD הייתי צריך לחשוב על זה
  זה די הגיוני שזה מנוטרל, אתה לא רוצה שאנשים בארגון ישדרגו מחשבים ל-10
  אם משדרגים צריך לוודא שהכל בחברה עובד עם 10 כמו שצריך ומשדרגים באופן מסודר ולא רנדומלי לפי רצון האנשים.

  תארתי לעצמי. בגלל זה לא התחלתי לרדוף אחרי זה.
  אם זה עדיין היה מקפיץ את זה אחרי הכניסה לדומיין פה הייתה בעיה.
  לא רוצה שהיוזרים יתחילו לשדרג לי מחשבים סתם כי "בא להם 10"
  (לא כולם יכולים בכלל כי לא כולם אדמינים אבל עדיין….)

 37. האם מי שיעדכן את הגירסה ל- Win10 בחינם, יתאפשר לו "לשמור" על הגירסה הנוכחית שהוא מריץ ולהחליף לפי הצורך בין מערכות ההפעלה? (או להסיר את חלונות 10 אם יתגלו כאכזבה ולהישאר עם הגירסה הנוכחית)
  מפתה להירשם לשדרוג החינמי, אבל 7 עובד בצורה תקינה, וגם נוח.

 38. האם מי שיעדכן את הגירסה ל- Win10 בחינם, יתאפשר לו "לשמור" על הגירסה הנוכחית שהוא מריץ ולהחליף לפי הצורך בין מערכות ההפעלה? (או להסיר את חלונות 10 אם יתגלו כאכזבה ולהישאר עם הגירסה הנוכחית)
  מפתה להירשם לשדרוג החינמי, אבל 7 עובד בצורה תקינה, וגם נוח.
  השאלה כבר יותר מתאימה לדיון הבא
  
  
  
  מיקרוסופט מאשרת: המשודרגים החינמיים לחלונות 10 יקבלו גירסה רב פעמית

  אגב בתגובה האחרונה שלי בדיון שם הקישור השלישי מהטוויטר עונה על זה, אז כן.
  גם 8.1 עובד בצורה תקינה וגם נוח ועדיף על 7 כשמוסם את Classic Shell.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close