חום יולי אוגוסט: חלונות 10 מקבלת תאריך השקה ומחירים רשמיים • HWzone
מחשביםמערכות הפעלה

חום יולי אוגוסט: חלונות 10 מקבלת תאריך השקה ומחירים רשמיים

היכונו לשדרג: מערכת ההפעלה החדשה של תושק ב-29 ביולי, ותעלה לכם סכום בלתי מבוטל במידה ולא תהיו זכאים לשדרוג חינמי

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אחרי שנוכחנו לדעת כי חלונות 10 לא באמת תציע מתנות חינם לאלו שהורידו גירסאות פיראטיות של מערכת ההפעלה, ושגם היא לא תוותר על חלוקה לשלל תתי גירסאות עם יכולות ומאפיינים משתנים – מגיע הזמן לגלות מתי נקבל טעימה רשמית מהגירסה המספרית האחרונה (לכאורה) של מוצר הדגל מבית , וכמה יעלה לנו התענוג הזה.

wtl

כמה ימים אחרי שנפוצו ברשת שמועות על השקה בסוף חודש אוגוסט הקרוב, יצא ענקית התוכנה בהודעה רשמית מפתיעה במקצת, והכריזה כי למעשה חלונות 10 תושק רשמית כבר ב-29 ביולי 2015, בעוד קצת פחות מחודשיים (אם כי למחשבים בלבד, בשלב זה, כשגירסה למכשירים מבוססי תגיע בהמשך השנה).

עם הפצה דיגיטלית מתוכננת עבור כ-1.5 מיליארד משתמשים מ-190 מדינות ברחבי הגלובוס, ההשקה המדוברת של 10 היא הגדולה ביותר בתולדות מיקרוסופט ואולי גם הגדולה ביותר בעולם המחשבים באופן כללי – אך עבור אלו מאיתנו שאין בידם מכשיר שמריץ 7 או 8/8.1 כרגע ולא יהיו זכאים לשדרוג חינם, העלות של כל הסיפור הזה לא בדיוק תהיה קלה לכיס.

באתר העברי של מיקרוסופט, אגב, תאריך ההשקה מוגדר למתישהו בחודש אוגוסט הקרוב
באתר העברי של , אגב, תאריך ההשקה מוגדר למתישהו בחודש אוגוסט הקרוב

משתמשים שיהיו מעוניינים לרכוש גירסה מלאה חדשה של 10, יאלצו להיפרד מסכום של 120 דולר בעבור גירסת ה-Home "הפשוטה" של המערכת, או מסכום של לא פחות מ-200 דולר עבור גירסת ה-Pro המתקדמת יותר. עלויות בלתי מבוטלות שעשויות להצביע על תוכניותיה של להשיג את מרבית רווחיה מלקוחות מוסדיים וארגוניים שזקוקים לרכוש רשיונות רבים לשדרוג העסק שלהם.


תגיות
Back to top button
Close
Close