זמן קניות: כוננים קשיחים במחירים נאים • HWzone
מחשביםאחסוןמבצעים מרחבי הרשת

זמן קניות: כוננים קשיחים במחירים נאים

למרות שער הדולר המזנק – לאמאזון יש כמה מבצעים על מוצרי שממשיכים להיות משתלמים במיוחד

השקל נחלש משמעותית בהשוואה לדולר (ומטבעות חוץ אחרים) בשבועות האחרונים ומשפיע ישירות גם על הרכישות המקוונות שלנו מאמאזון – אך גם במצב הנוכחי יש דילים שווים שאנחנו ממליצים לבחון, במידה ואתם זקוקים להרחבה של נפח האחסון שלכם.

כונן קשיח מכאני פנימי מסדרת Barracuda של , בתצורת 3.5 אינץ', בנפח של 6 טרה-בייט, עם 256 מגה-בייט של מטמון דינאמי ובמהירות סיבוב של 5,400 סל"ד – זמין ברמת המחיר הנמוכה ביותר שלו, 109.99 דולר כבסיס ו-134.15 דולר כולל מסים. עלות זו מתורגמת לכ-505 שקלים כולל עמלת המרה, ונמוכה ב-250 שקלים ממחירי המינימום של כוננים באותו נפח בשוק המקומי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

מחיר משתלם לנפח גדול יחסית – מסדרה מוכרת ומוצלחת

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

כונן קשיח מכאני חיצוני בתצורת 2.5 אינץ' קומפקטית עם נפח גדול של 5 טרה-בייט זמין במחיר בסיס של 98.99 דולר – במסגרת משפחת ה-Elements של חברת . כ-120.52 דולר כולל משלוח חינמי לארץ וכולל כל תוספות המס הנדרשות, שהם 450 שקלים לערך ודומה למחיר אותו תשלמו בארץ עבור כונן בנפח 4 טרה-בייט מאותה סדרה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

נפח מירבי למימדים קומפקטיים ככל הניתן – משהו שנכנס בקלות בכיס או בתיק

לא רוצים לשלם מסים? דגם מכאני קומפקטי נייח מחברת Seagate בנפח של 2 טרה-בייט ירד לרמת מחיר של 54.99 דולר בלבד, ללא צורך בשום תוספות – כלומר 205 שקלים ביחד עם עמלת ההמרה של עצמה, בהשוואה ל-290 שקלים ויותר בחנויות בישראל.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

רוצים נפח אחסון איכותי וזעיר עוד יותר? אין שום בעיה – תוכלו לרכוש את כונני ה-USB המוצלחים של חברת עם מעטפת מתכתית ויכולת לספק מהירויות העברה רציפות של עד 300 מגה-בייט בשנייה, במחיר של בין 41.54 דולר ל-42.99 דולר לנפח 256 ג'יגה-בייט (בתלות בגוון בו תחפצו) עם זמינות למשלוח חינמי בעת שילוב בסל מוצרים בעלות 49 דולר ומעלה. המחיר המתקבל בשקלים הוא 160 שקלים – לעומת מחיר של כ-500 שקלים לאותו דגם בחנויות בישראל.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon – גוון אפור

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon – גוון כסוף

גם כונן אחסון מאותה סדרת BAR Plus של בנפח של 128 ג'יגה-בייט נמכר במחיר יפה – 22.99 דולר עם אפשרות למשלוח חינמי ברכישה כוללת של 49 דולר ויותר, כך שהעלות המתקבלת במצב זה היא מעט פחות מ-90 שקלים. אם תרצו תוכלו להזמין כונן אחד בנפח 256 ג'יגה-בייט ועוד כונן בנפח של 128 ג'יגה-בייט, וכך ליהנות מהמחירים הזולים ביותר ללא תוספת עבור המשלוח – שווה בהחלט.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon – גוון אפור

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon – גוון כסוף

עוד מוצר שמזכה במשלוח חינם בשילוב בסל קניות של 49 דולר ויותר ולא כדאי לכם לפספס – אוזניות XB550 חוטיות של אשר נהנות מציון מרשים של 4.4 מתוך 5 כוכבים, כעת במחיר של 38.99 דולר בלבד, 150 שקלים לערך, עם אפשרות בחירה בגוון שחור, כחול או אדום.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

On-Ear קלאסיות באיכות מרשימה ביחס למחיר – בייחוד כאשר מקבלים אותן עם משלוח חינמי

מקלדת מכאנית קומפקטית מבית טוב – דגם Tenkeyless מסוג K63 של המבוסס על מנגנוני MX Red של Cherry חזר למחיר המינימלי שלו של 59.99 דולר, או 230 שקלים לערך ללא צורך בתוספות כלשהן.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

תגיות
Back to top button
Close
Close