זכרונות DDR3 מפטריוט ו-OCZ

זכרונות DDR3 מפטריוט למעבדים החדשים של אינטל וזכרונות DDR3 מ-OCZ לניידים.

DDR3 מפטריוט ל-X58
חברת Pariot, יצרנית זכרונות והתקני פלאש, הכריזה לאחרונה על שתי ערכות זכרון מסוג DDR3 אשר תוכננו במיוחד לעבודה תחת פלטפורמת Core i7 מבית אינטל. הערכה החדשה בנויה משישה מודולים של 2 גיגה-בייט, אשר כל אחד מהם עובד במהירות של 1333 מגה-הרץ ותומך בטכנולוגיית XMP מבית אינטל, המציעה הגדרות מתח, תדרים ותיזמונים גבוהים מהסטנדרט בלי כל צורך לבצע המהרה או שינוי כלשהו בביוס.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כל אחד מן המודולים בערכה, בשם Viper, מגיע מצוייד בגופי קירור אשר עוצבו בעזרת טכנולוגיית ACC, מה שאומר שהם עשויים מתרכובת של אלומיניום ונחושת. ההבדל היחיד בין שתי הערכות הינו התזמונים שלהם, בעוד שהערכה הראשונה משתמשת בתזמונים נמוכים של 7-7-7-20, הערכה השנייה מגיעה לתזמונים של 9-9-9-24.

הזכרונות של Patriot
הניידים של OCZ

DDR3 מ-OCZ ל-Centorino 2
OCZ הכריזה לאחרונה על זכרונות DDR3 ניידים עבור פלטפורמת ה-Centorino 2 של . הזכרונות יגיעו בערכה של 4 גיגה-בייט וכל אחד מן המודולים יעבוד במהירות של 1066 מגה-הרץ תחת תזמונים הדוקים. כמו הזכרונות מבית פטריוט, גם זכרונות אלו יהיו מצויידים בטכנולוגיית XMP.

כאמור, המודולים החדשים יעבדו במהירות של 1066 מגה-הרץ עם תזומונים של 6-6-6-16, ויעשו שימוש במתח של 1.6 וולט, אשר נחשב למתח יחסית נמוך. הערכה החדשה צפוייה לתת לפלטפרומה הניידת של זריקת נוספת. בנוסף, הערכה תגובה באחריות לכל החיים והיא צפוייה להיות זמינה בזמן הקרוב.