ה-Miix 700 הוא האח הבינלאומי של טאבלט ה-Surface Pro 3 המוצלח • HWzone
מחשביםמחשבים ניידים

ה-Miix 700 הוא האח הבינלאומי של טאבלט ה-Surface Pro 3 המוצלח

חולמים על טאבלט ראוי אבל מתבאסים מהתמחור ומהזמינות של הגירסה מבית מיקרוסופט? ללנובו יש הצעה רלוונטית מאוד עבורכם

אנחנו בהחלט מחבבים את קו מכשירי ה-Surface Pro של , ומסכימים עם הגישה לפיה מערכת החלונות, בייחוד בגירסתה העדכנית, מתאימה לתצורת טאבלט לא פחות מאנדרואיד ו-, ואולי גם יותר.

עם זאת, ההחלטה של לשווק את המכשיר באופן רשמי רק במספר מצומצם של מדינות ברחבי הגלובוס הביאה למצב בו מכשיריה הם מראה נדיר מאוד בארץ הקודש, שנאלצת להסתמך על הזמנות מחו"ל דרך חברות צד ג' או על חנויות שמבצעות ייבוא פרטי בארץ – ובשני המקרים המשמעות הוא תוספת של עשרות אחוזים רבות למחיר, שמלכתחילה אינו נמוך במיוחד.

אנחנו עדיין מחזיקים אצבעות שב-Surface Pro 4 העתידי נראה את ענקית התוכנה נוקטת באסטרטגיה קצת יותר אמיצה ובינלאומית, אך עד שהוא יוכרז ונוכל לגלות מה המצב – יש לנו את ה-Miix 700 החדש של , שמעוניין לאמץ את הנישה לעצמו.

lmii
יגיע לישראל?

הטאבלט החדש של לנובו דומה מאוד ל-Surface Pro 3, לא רק בעיצוב הכללי המשלב רגלית שמאפשרת להעמיד את המכשיר על משטחים במספר זוויות לשימוש בתור מעין מחשב שולחני קטן, אלא גם בחומרה עצמה המורכבת ממסך 12 אינץ' ברזולוציית 1,440×2,160 פיקסלים ליחס גובה-רוחב בלתי רגיל של 3:2, מצלמות של 5 מגה פיקסל מקדימה ומאחור, נפח אחסון מבוססי שמתחילים ב-64GB ועולים עד 256GB, בנפח 4GB או 8GB וכן כיסויים דקים משולבי מקלדת אשר מתחברים למכשיר באופן מגנטי והופכים אותו למחשב של ממש.

lmii1
מצאו את ההבדלים (ה-Miix מצד ימין)

השינוי המרכזי בין צמד המכשירים מסתכם בשימוש במעבדי הדור השני של ה- M, הלוא הוא דור ה-Skylake (החל מדגם ה- m3 הבסיסי ועד לדגם ה- m7 המהיר והיקר ביותר), ב-Miix 700, לעומת מעבדי U מדור ה- ב-Surface Pro 3 – מה שמעניק את כתר כוח העיבוד למיקרוסופט, אך באותה הזדמנות מאפשר ללנובו להצהיר על חיי טובים יותר של עד ל-9 שעות, לעומת עד כ-7.5 שעות בלבד אצל המתחרה.

lmii2
עם עובי של קצת פחות מ-9 מילימטרים (ללא המקלדת) ומשקל שמתחיל בכ-780 גרם בלבד, ה-Miix 700 קורא תיגר על גם בקומפקטיות

לפי הדיווחים העדכניים מסתמן כי גם דגמי ה-Surface Pro 4 יהגרו על מעבדי ה- M החדשים, ועל כן נראה כי הבחירה של היא המתבקשת וההגיונית ביותר בכל מקרה.

עוד הבדל משמעותי מאוד בין שני הטאבלטים המתקדמים הוא במחיר – בעוד שה-Surface Pro 3 מוצע בתג מחיר התחלתי של 800 דולר אשר אינו כולל את כיסויי המקלדת התואמים למוצר, בלנובו יאפשרו לכם לרכוש את ה-Miix 7 במחיר קצת יותר קורץ של 700 דולר, כולל כיסוי המקלדת. בהתחשב בכך שכיסוי ה-Type Cover הזול ביותר של מתומחר ב-130 דולר, הרי שמדובר כאן בהפרש של לא פחות מ-230 דולר – שמהווה יתרון מהותי מאוד לטובת החקיין הצעיר.

lmii4
קישוריות Wi-Fi בתקן 802.11ac עם מערך אנטנות כפול בשידור וקליטה, חיבור USB 3.0, חיבור USB 2.0, חריץ microSD, חיבור Micro-HDMI ואם אופציה לקישוריות סלולר ואופציה למצלמת RealSense חדשנית של המאפשרת תמיכה בזיהוי פנים – אלה משלימים את החבילה המרשימה שמציעה לנו כאן לנובו

לקינוח, בהתבסס על העובדה שמכשירי ה-Miix הקודמים נמכרו בארץ באופן רשמי ונרחב יחסית – יש לנו סיבה טובה להאמין ולקוות שגם את ה-Miix 700 נראה על מדפי החנויות בארץ, מה שרק יגדיל את הרלוונטיות שלו לצרכנים המקומיים לעומת ה- Pro.

טאבלט ה-Miix 700 עתיד להגיע אל החנויות בנובמבר הקרוב, ואנחנו ללא ספק נמשיך לעקוב אחריו בעניין ונעדכן אתכם במידת הצורך.

קישורים נוספים

תגיות
Back to top button
Close
Close