מותג הגיימינג מבית חברת קינגסטון ממשיך להרחיב את האופקים שלו עם מקלדות ומוצרי אודיו מעודכנים

הייתה תקופה בה המותג HyperX היה שם נרדף עבור זכרונות DRAM מתקדמים ולא הרבה מעבר לכך, אבל אז הגיעה פריחתו החדשה של שוק משחקי הוידאו, ובחברת קינגסטון (Kingston) החליטו לנצל את המותג בעל המוניטין החיובי לפריצה אל תחומי עניין חדשים – וכך נולדו להם כונני SSD, כונני אחסון חיצוניים, אוזניות, מקלדות, עכברים ואפילו משטחים לעכברים שנשאו כולם את המיתוג בעל האיקס הבולט והמוכר.

עכשיו, המשפחה הזו תופחת עוד קצת עם דגם אוזניות חדש ומתקדם, מקלדות צבעוניות, עכבר גיימינג במחיר שפוי ועוד.

אוזניות ה-Cloud Revolver S החדשות מיועדות להיות מוצר הדגל של משפחת ה-HyperX, עם קשת מתכתית רחבה וקשיחה, דרייברים מבוססי מגנט נאודימיום בקוטר של 50 מילימטרים שנמצאים במבנה Closed Back עטוף חומר דמוי עור – וגם כרטיס קול ייעודי שמובנה למעשה במחבר ה-USB של הדגם, ומאפשר לו להנות מטכנולוגיית הסראונד 7.1 ערוצים של חברת דולבי מבלי להתבסס ולהסתמך על החומרה של המערכת אליה הוא מתחבר. האוזניות יגיעו לחנויות בחודש הבא, מצויידות בתג מחיר של 150 דולר.

20170103_18283020170103_182858

מותג ה-HyperX התרחב גם בלא פחות משלושה דגמים חדשים של מקלדות מכאניות, שכוללות עיצוב זהה ממשפחת ה-Alloy הטרייה של החברה, אשר בולטת לעומת המתחרות תודות למעטפת עשוי סגסוגת מתכתית שגם מעניקה לה את שמה ומימדים קומפקטיים ומינימליסטיים שנועדו לאפשר לה להיות ניידת עד כמה שניתן.

20170103_183116
מקלדות ה-Alloy FPS מציעות גימור מחוספס עבור כפתורי ה-WASD המשמשים לתזוזה ברוב המשחקים, על מנת שיהיה קל יותר למצוא אותם ונוח יותר ללחוץ עליהם מבלי שהאצבעות יחליקו מהמקום
20170103_1832050
ה-Alloy FPS Red וה-Alloy FPS Brown יוצעו במחיר מומלץ של 100 דולר כל אחת

שני דגמים ראשונים עם ה-Alloy FPS Red וה-Alloy FPS Brown, שיבוססו על מנגנוני לחצים מסוג MX Red ו-MX Brown של חברת Cherry בהתאמה, ויעניקו לקונים את יכולת הבחירה המירבית לצד מקלדת ה-Alloy המקורית אשר הושקה עם מנגנוני ה-MX Blue בשנה שעברה. הדגם השלישי יהיה ה-Alloy RGB, שיציע באופן טבעי הארה אחורית מובנית צבעונית עם 16.7 מיליון גוונים כמיטב המסורת. טרם ידוע באיזה מנגנונים היא תעשה שימוש, אך השמועות מדברות על כך שלפחות חלק ממקשיה יכילו את ה-MX Silver החדשים של חברת Cherry, שמיועדים לספק זריזות הפעלה מירבית.

20170103_18292920170103_182945

המקלדת הצבעונית תהיה זמינה לרכישה רק באמצע השנה, במחיר שטרם פורסם

מוצר היקפי נוסף שהושק הוא עכבר הגיימינג העונה לשם Pulsefire, עם חיישן אופטי שמציע ארבעה מצבי דיוק שונים של בים 400DPI ל-3,200DPI ויכולת להחליף ביניהם בעזרת לחצן פיזי וללא עזרתן של תוכנות עזר כלשהן – ותג מחיר סביר למדי של 50 דולר.

לקינוח, קינגסטון הוסיפה גם זכרון DDR4 חדשים להיצע שלה – שכוללים תאורת לד צבעונית מובנית, כמובן, על מנת להבטיח כי כל פינה במארז שלכם תוכל להיות בוהקת וקורצת, בזמן שאתם מתגאים ביכולות העיבוד שלו.

תאורה צבעונית בכל מקום במארז - אם רק תרצו זאת
תאורה צבעונית בכל מקום במארז – אם רק תרצו זאת