הפרי שישלוט על המדיה שלכם

7 תגובות

סטרטאפ חדש ומעניין בשם Peel מתיימר להקל על השליטה במרכז המדיה שלכם,  על ידי מכשיר דמוי פרי מפלסיק

 כולכם נתקלתם בבעיה הזאת. קניתם חדשה שמחוברת לממיר הדיגיטלי שמחובר לרסיבר, בדרך הטלויזיה מחוברת גם לאקס בוקס החדש שלכם ולדיוידי / בלו-ריי ולמערכת השמע המטורפת שלכם. הצלחתם לספור כמה שלטים אתם זקוקים כדי לשלוט בכל זה? יותר מדי, ללא ספק. כמובן שיש פתרון לבעיה הזו והוא שלל דגמי שלטים אוניברסלים. אבל מה לגבי הסמארטפון החדש שלכם שהשקעתם בו סכום לא מבוטל ובשבילו שברתם את קופת החזיר הורדרד? כאן בדיוק נכנס הסטרטאפ הקטן בשם Peel, אשר ינסה לעזור לכם לעשות סדר בבלאגן בעזרת אייפוד טאצ', אייפד, אייפון ובקרוב גם עם אנדרויד. החברה השיקה את המוצר שנקרא Peel Fruit בחנות המקוונת שלה או בחנות של , תמורת 99$ בלבד.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הפרי המדובר משמש רק כגשר ביניים בין הסמארטפון שלכם לטלוזיה ושאר המרכיבים. ה-Peel משתמש במקלט WiFi כדי לתקשר ולתת פקודות לפרי-הפלסטיק, המשדר אות אינפרא-אדום לציוד עצמו. ניתן לשלוט בכל הפונקציות, החל מהחלפת ערוץ וכלה במעבר בין המוצרים המחוברים אליו ושליחת פקודות בהתאם, הכל בעזרת חינמית מה-AppStore. האפליקציה כוללת מדריך חזותי של התוכניות והתכנים הזמינים על ידי הצגת תמונה עם הלוגו. כמו כן ניתן לתכנת את התוכנה שתציג רק את התוכניות האהובות עליכם.

מאחר וה-Peel פועל בתקן אינפרא-אדום, תצטרכו למקמם אותו בסמוך למכשירים, כך שהוא יהיה בקו ראייה ישיר עמם. בדומה לשאר השלטים האוניברסלים, שלב הקינפוג יכול להיות די מעצבן. אחרי הפעלת התוכנה, תכנסו לאשף התקנה שינסה להקל עליכם וינסה לפענח בעצמו את הקידוד עבור כל מכשיר שנח במרכז המדיה שלכם. התהליך עלול לקחת כעשר דקות הכוללות נסיון וטעיה, הכל תלוי בכמות החומרה שלכם.

ה-Peel נראה מבטיח, אבל האפליקציה עדין בשלבים די מוקדמים של . כרגע ישנה אפשרות לדפדף בתוכן המקוון על ידי ממשק נח, אבל רק כאשר אתם צופים בשידורי כבלים רגילים. המערכת אינה מוטמעת בצורה מספקת במכשירי הקלטה דיגיטליים או מזרימי מדיה למיניהם. ההתקן עדין יכול לשלוט באותם מכשירים אבל ללא אותו ממשק מדובר, אלא רק על ידי תנועות היד על פני המכשיר. אתם תוכלו לנווט בתפריטים למשל, באותה צורה שהייתם משתמשים בכפתורים שעל השלט. כמו כן, לאפליקציה יתווספו בעתיד אפשרויות חברתיות, כגון לספר לחברכם במה אתם צופים בזה הרגע.

אתם מוזמנים לצפות בראיון מצולם עם מקימי החברה ולמידע נוסף, גלשו לאתר הבית של החברה.