המחשבים במשקל נוצה מ-LG זוכים לשדרוג לארבע ליבות עיבוד

זוכרים את משפחת ה-Gram המרשימה של היצרנית הקוריאנית? כעת תוכלו להשיג אותה גם עם דגמי ה--R

אנחנו מחבבים מאוד מוצרי מחשוב שמתגרים בגבולות חוקי הפיזיקה, וכמה מאלו שללא ספק מתאימים להגדרה הזו משתייכים אל משפחת ה-LG Gram, עם מעטפת עשויה סגסוגת מגנזיום במשקל זערורי של פחות מ-1.1 קילוגרם עבור מסך של 15 אינץ' ופחות מקילוגרם אחד למסך 13 אינץ', ובתוספת להתפשרות מינימלית על הביצועים שבפנים. כעת סדרת הניידים היוקרתית הזו זוכה לשדרוג מתבקש אל המעבדים מרובעי הליבות הטריים מבית – מבלי לאבד אף לא טיפה מהקומפקטיות שלהם.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


שלושה דגמים מעודכנים של ניידי ה-Gram שנצפו באתר הרשמי של LG כוללים אחד בכל מסך בגודל 13.3 אינץ' ועוד צמד גדולים יותר בעלי מסך 15.6 אינץ' – עם מעבד Core i5-8250U מרובע ליבות עיבוד או עם מעבד Core i7-8550U מרובע, ועם שילוב של 8 ג'יגה-בייט של זכרון במהירות 2,400MT/s לצד כונן לאחסון בנפח 256 ג'יגה-בייט או 16 ג'יגה-בייט של RAM לצד כונן של 512 ג'יגה-בייט (כרגע רק בגירסת 15 אינץ').

הניידים הכי קלים שתוכלו למצוא עם ארבע ליבות עיבוד ממשפחת ה-Core

שאר המאפיינים החומרתיים של הניידים דומים מאוד עד זהים לאלו של הדגמים הקיימים אשר הוצגו בתחילת 2017, עם מסכי IPS ברזולוציית 1080p תומכי מגע בשתי הגרסאות, מערכת 10 בגירסת, צמד רמקולים סטריאופוניים בהספק וואט בודד לכל אחד מהם, קישוריות Bluetooth 4.1 וקישוריות Wi-Fi 802.11ac כפול ערוצים, מקלדת עם הארה אחורית ובעיקר בקיבולת 60 וואט-שעה מרשימה שהופכת את הדקיקות והמשקלים הנמוכים של הצמד להישג מדליק אף יותר.

שידרוג קטן נוסף שקיים בדגם ה-13 אינץ' הקטן יותר במשפחת ה-Gram עתה הוא אשר מובנה במשטח המגע שלו – כאשר לא ממש ברור לנו למה דגם ה-15 אינץ' לא זכה ל'טיפול' דומה, לצערנו.

יש אפילו , אם כי רק באחד מהדגמים

טרם ידוע לנו מה יהיו המחירים של כל הדגמים המעודכנים, אך בהתחשב בכך שמחירו המומלץ של דגם ה-15 אינץ' הבסיסי עם מעבד i5 מרובע, זכרון בנפח 8 ג'יגה-בייט וכונן של 256 ג'יגה-בייט עומד על לא פחות מ-1,700 דולר – ניתן להניח כי מחירם של דגמים מתקדמים יותר עם מעבדי וזכרונות נדיבים יותר יהיה גבוה (שלא לומר מרתיע) עוד יותר, עם פוטנציאל לחצות גם רף של 2,000 דולר. או במילים אחרות – רק למי שמוכנים לשלם תוספת יוקרה משמעותית עבור הניידות הגבוהה ביותר שניתן להעלות על הדעת.