הכי זול עד היום: כונן קשיח חיצוני של 4 טרה-בייט במחיר ללא מע"מ • HWzone
מחשביםאחסוןמבצעים מרחבי הרשת

הכי זול עד היום: כונן קשיח חיצוני של 4 טרה-בייט במחיר ללא מע"מ

הכתבה המקורית: כונן מכאני של חברת זמין לרכישה בעבור פחות מ-300 שקלים – וכדאי למהר לפני שהמלאי ייחטף

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


במבצעי ה-Prime Days של לפני מספר שבועות ראינו בנפח 4 טרה-בייט מגרדים לראשונה את רף הפטור הישראלי ממע"מ בעת רכישות מקוונות, או 75 דולר במילים אחרות, והיינו משוכנעים כי יעבור עוד זמן-מה עד שנוכל לחוות רמות מחיר מרשימות שכאלה פעם נוספת – אך כעת מסתבר שאמאזון יכולה להפתיע במחיריה גם ללא סיבה מיוחדת.

כונן קשיח מכאני קומפקטי כסוף של חברת Seagate מדגם Backup Plus, בנפח של 4 טרה-בייט ועם תאימות הן למחשבים מבוססי והן למחשבים מבוססי מערכת MacOS, מוצע ממש עכשיו באמאזון האמריקאית במחיר בסיס של 72 דולר בלבד – או 81.07 דולר בלבד כולל משלוח עד הבית, שהם 285 שקלים לערך. חיצוניים בנפח שכזה נמכרים בארץ ב-500 שקלים ומעלה, כך שמדובר כאן בכמעט חצי המחיר.

כונן מעוצב ונאה – בנפח מרשים מאוד ביחס לתג המחיר

אנחנו לא יודעים כמה זמן יהיה זמין מלאי הכוננים במחיר המבצע הנהדר הזה – ועל כן אנחנו ממליצים לכם לפעול במהירות ולהזמין לעצמכם אחד, לפני שההזדמנות תיעלם לה. שופינג מוצלח!

פרטים נוספים ורכישה:

כונן קשיח של 4 טרה-בייט במחיר הכי טוב עד היום

כונן מכאני חיצוני מסדרת Backup Plus של חברת Seagate המותאם גם למחשבי חלונות וגם למחשבי MacOS ירד אל מתחת לרף תשלום המע"מ הישראלי - והופך למשתלם באופן קיצוני

הצג עוד הסתר

למבצעים ודילים נוספים לחצו כאן

עדכון: מחיר המבצע נעלם לזמן וחזר – כעת נראה כי יש מלאי זמין של הכוננים שאותם תוכלו לחטוף בזריזות.

עדכון 2: המלאי אז והמחיר עלה, ואנחנו מקווים שהספקתם להשיג לעצמכם כונן אחד (או שניים) לפני שזה קרה. המשיכו לעקוב אחרינו לעוד מבצעי חומרה מדליקים ברשת.


תגיות
Back to top button
Close
Close