הכירו את מקלדת הרטרו המכאנית המדליקה של Nanoxia

רוצים להנות מהטכנולוגיות המודרניות של עולם הציוד ההיקפי אבל גם להרגיש כאילו יש לכם מכונת כתיבה עתיקה? כעת יש לכם את ההזדמנות לכך

את חברת Nanoxia הגרמנית אתם כנראה מכירים, אם בכלל, תודות למשפחת מארזי ה-Deep Silence האיכותית שלה, שהצליחה לשלב בין טכנולוגיות אפקטיביות להפחתת עוצמת הרעש לבין מחירים שפויים יחסית – אבל כעת יש עוד מוצר ייחודי שלה היצרנית הצעירה שעשוי לסייע לה לצבור הכרה מורחבת, והוא עונה לשם Ncore Retro.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ה-Ncore Retro היא המקלדת הראשונה שיצרה Nanoxia, והיא מצליחה לבלוט בשטח ללא כל מאמץ תודות לעיצוב הייחודי שלה, עם מקשים מעוגלים בצבע שחור ובגימור מתכתי שמזכירים מאוד את אלו שניתן למצוא במכונות הכתיבה האנלוגיות מהעידן שקדם למחשבים האישיים.

נוסטלגיה מודרנית
נוסטלגיה מודרנית

מתחת למראה הרטרו המרשים מסתתרת לה מודרנית, לשמחתנו – המקלדת מתבסס על מנגנונים מכאניים מהסוג הלבן של חברת Kahil, עם כוח הפעלה של 50 סנטי-ניוטון וכוח לחיצה מלא של 60 סנטי-ניוטון, מנגנונים למניעת תופעת ה-Ghosting עם סריקה בקצב 1,000 הרץ ואפשרות מעבר בין תצורת 6Key Rollover לתצורת NKey Rollover (בה אין מגבלה למספר המקשים שניתן ללחוץ בו זמנית ויזוהו באופן נכון), כפתור Fn ליצירת אפשרות לשימוש ב-15 לחצנים שונים עבור שימושי מדיה ועוד.

המקלדת עשויה פלסטיק ABS שחור, ומשטח בסיס שכולל אר חורים עבור המקשים עצמם אמור להבטיח כי שמירה על נקיונה יהיה קל ונוח - הרבה יותר ממקלדות שבהן אין "שכבת הגנה" במרווחים שבין המקשים
המקלדת עשויה פלסטיק ABS שחור, ומשטח בסיס שכולל אר חורים עבור המקשים עצמם אמור להבטיח כי שמירה על נקיונה יהיה קל ונוח – הרבה יותר ממקלדות שבהן אין "שכבת הגנה" במרווחים שבין המקשים

ה-Ncore Retro תאפשר למשתמש לפרק לחצנים אינדיווידואליים, ממש כמו במקלדות הגיימינג המכאניות, וכוללת גם הגנה בפני מים ושאר נוזלים בלתי סימפטיים. היא תוצע למכירה עם מערך אותיות מודפסות לאנגלית-אמריקאית, אנגלית-בריטית או גרמנית – במחיר מומלץ של 110 יורו שכולל בתוכו את מסי השוק הגרמני שעומדים על 19 אחוזים.

nco3
מנגנוני ה-Kahil White אמורים לספק אורך חיים מרשים של כ-70 מיליון לחיצות

מדובר במחיר לא זול עבור מקלדת, בייחוד כזו שאינה מכוונת באופן מובהק אל עולם הגיימינג המתקדם והתחרותי, אבל אם התאהבתם בקונספט הויזואלי ויש לכם שאיפה לבלוט בשטח – כנראה שהעלות הזו לא תהיה מוגזמת מדי ולא "תבריח" אתכם. נקווה לראות את ה-Ncore נוחתת גם בחנויות המקומיות שלנו, או לכל הפחות אפשרות סבירה להזמנה שלה באופן מקוון, אולי דרך או דומותיה.

ככה זה נראה בחלק התחתון
ככה זה נראה בחלק התחתון

מוצר נהדר או גימיק מיותר? אתם מוזמנים לספר לנו מה דעתכם בתגובות.