כבל המתח המוזר והיקר שיאיר לכם את המארז • HWzone
מחשבים

כבל המתח המוזר והיקר שיאיר לכם את המארז

חברת Lian-Li הופכת לראשונה שמציעה כבל 24 פינים ראשי ללוח האם עם הארת לד צבעונית – ותג מחיר בשמיים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


זה נראה כי כל החלקים המרכיבים מערכת כבר זכו ל'טיפול' גיימינג שהוסיף להם גימור בצבעים עזים, עיצוב אגרסיבי ובעיקר נורות לד צבעוניות שמיועדות לבלוט היטב גם בחדר חשוך – כולם פרט לספקי הכוח, שברוב המוחלט של המקרים ממשיכים להוות קופסה שחורה שיושבת לה בפינה נסתרת ומתמקדת בלוודא שכל שאר המוצרים מנגנים כהלכה ומקבלים את ההספק הנדרש.

יתכן מאוד שגם זה משהו שעומד להשתנות בזמן הקרוב, ואם זה אכן יקרה חברת Lian-Li תוכל לטעון שזה קרה בגללה. או בזכותה – ובזכות כבל ה-Strimer שלה שהחל להימכר ברשת במחיר מומלץ של 45 (!) דולר.

ה-Strimer הוא שמה של ערכה הכוללת כבל 24 פינים ראשי שנדרש בכל לוח אם מודרני ובכל ספק כוח, בצבע לבן – ותוסף של צינוריות שקופות עם נורות לד שמיועד להיות מורכב על אותו כבל בכדי לתת תחושה שהכבל עצמו זוהר וזורח, בתור תוספת לכל כרטיסי המסך, הזכרונות, הקירורים לוחות האם, המאווררים, כונני ה- והמארזים שעושים זאת.

בחברת Lian-Li תמיד אהבו לעשות דברים קצת אחרת, וזה בא לידי ביטוי גם ב-Strimer

את הכבל המיוחד ניתן לחבר אל כל מודולרי, והוא מגיע עם מחבר נוסף אל לוח האם שיאפשר שליטה ישירה על סגנונות ההארה שלו, בדומה למאווררים צבעוניים מתקדמים. לכל מי שאין יציאת בקרה נשלטת פנויה בלוח האם יש גם בקר ייעודי עם שמונה מצבי הארה מובנים שמהם ניתן לבחור, כך שבכל מקרה תהיה היכולת להתאים את ה-Strimer אל שאר חלקי אורגן האורות שבמערכת.

הרכיב יקר באופן סקנדלי כמעט, וכל הרעיון אולי נשמע מגוחך בשלב הזה – אך לא נופתע לגלות כי מדובר בתקדים בדרך להתפתחות הבאה של ספקי הכוח המיועדים לקרוץ לגיימרים וחובבי , כאשר לפתע עוד ועוד ספקי כוח יוצעו למכירה עם תוספי נורות לד צבעוניים דומים שניתן לשלב בעת סידור הכבילה בתוך המארז. מה דעתכם? ספרו בתגובות.

האם כבל אחד שווה מחיר שבו ניתן לרכוש שלם בחלק מהמקרים? המכורים למודינג יהיו אלה שיקבעו


תגיות

7 תגובות

  1. מאחר וה PC הוא הרחבה של האישיות (שלא לומר ביטוי מוחשי של העצמי) של לא מעט משתמשים, לא מפתיע כל מסיבת ה LED שהולכת בשנה האחרונה. זה ממש כמו לבחור צבע לק או להתאים צבע בגד לנעליים. זה מבטא את ההרגשה של המשתמש או את מה שהוא\היא מנסים להרגיש ז"א לשנות את ההרגשה הפנימית ע"י מאפיינים ויזואליים חיצוניים.

  2. הנתיבים בין הגשר הדרומי עד למחלף הגשר הצפוני יחסמו עקב עוד מצעד גאווה… אנא מצאו דרכי תעבורה חלופיות או זרקו את המחשב לפח [אין תרופה].

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close