הזדמנות חוזרת: כונן קשיח חיצוני של 4 טרה-בייט במחיר מעולה

הכתבה המקורית: דגם פופולרי מבית Seagate יורד אל מתחת לרף פטור תשלום המע"מ באמאזון ארצות הברית – ולכם כדאי לחטוף אותו לפני שהוא ייעלם

ירידות המחירים הרצופות בתחום האמצעי האחסון מהם הרווחנו במהלך השנה האחרונה האטו להן בתקופה האחרונה – אך עדיין יש הפתעות שמגיעות אלינו מדי כמה ימים, כשהפעם יש לנו ברכה אמיתית לאלו שמעוניינים בנפח אחסון גדול (יחסית) ובמארז בעל עיצוב נאה.

כונן ה-Expansion של Seagate, בתצורת 3.5 אינץ', בחיבור USB 3.0 עם יכולת להגיע למהירויות העברה של עד 160 מגה-בייט בשנייה ועם תאימות למחשבי חלונות או למחשבי MacOS – ירד לרמת המחיר הנמוכה ביותר שלו עד היום עבור נפח 4 טרה-בייט, 70 דולר בלבד. המחיר כולל תוספת משלוח עד הבית הוא 83.32 דולר, שהם כ-295 שקלים בלבד – זול בכ-200 שקלים מהמחירים הנמוכים ביותר בחנויות המקומיות!

אז אם חיפשתם שדרוג משתלם לאחסון הביתי שלכם – לא נותר לנו אלא להמליץ בחום על ההזדמנות הזו, אשר עשויה להיעלם לה ללא אזהרה בכל רגע נתון.

פרטים נוספים ורכישה:

[wpcd_coupon id=240059]

למבצעים ודילים נוספים לחצו כאן

עדכון: מחיר המשלוח עלה בדולר אחד לערך, אך מחיר הבסיס שנמוך מרף פטור המע"מ נותר במקומו לעת עתה – כך שעדיין יש לכם אפשרות להשיג את הדגם הזה בהנחה של כמעט 200 שקלים מהמחירים הקיימים בישראל.