הדוכן של Patriot • HWzone
Computex 2012מחשבים

הדוכן של Patriot

חברת מראה לנו שהיא יודעת לעשות עוד דברים חוץ מזיכרונות RAM
נראה כי חברת Patriot מבקשת להרחיב את מערך זיכרונות ה-RAM שלה תחת המותג Viper והציגה בתערוכת Computex השנה ערכה חדשה של זיכרונות המיועדת לשוק הביצועים הגבוה.
הערכה שהוצגה הכילה 16 גיגה בייט (4×4) של זיכרון שאמור לעבוד בתדר של 2,133 מגה הרץ עם תזמונים של 11-11-11-30 ויצרכו 1.5 וולט. הערכות אמורות להגיע גם בנפחים אחרים ובצבעים אחרים, אך כולן יכילו את החורים הקטנים בגופי הקירור שלהם. אותם חורים ישמשו לקיבוע של ציוד נלווה, כגון אורות LED, מאווררים וסחורה נוספת שתמכר בנפרד. התוספות לא אמורות להיות יקרות במיוחד, אז אלו מכם שאוהבים לקשט או להמהיר את המחשב יוכלו לרכוש גם כמה "שדרוגים" ל- שלכם.

המוצר השני שהציגה החברה הוא ה- Gauntlet Node. זהו מארז של כונן קשיח קטן (כלומר, כונן או כונן HD של מחשבים בגודל 2.5 אינצ') אשר אמנם מגיע בלי כונן כברירת מחדל, אך תוכלו להכניס כונן משל עצמכם והבחירה לא תגביל אתכם בין מספר דגמים בגדלים קבועים מראש. הייחודיות במוצר זה היא העובדה שהוא מכיל שני כרטיסי WiFi – באמצעות אחד הכרטיסים הוא יוצר Hot Spot ומאפשר לכם להתחבר ישירות לכונן מכל מכשיר , ואילו הכרטיס השני מתחבר לרשת WiFi אחרת, מה שמאפשר להשתמש במוצר כמעין Access Point – ולגשת גם לתוכן שנמצא עליו וגם לרשת האינטרנט בו זמנית.
כמו כן, Patriot מפתחת אפליקציה לאנדרויד ול- בעלת ממשק גרפי ייעודי לשימוש בכונן, שיאפשר צפיה בתכנים שנמצאים עליו ואף העלאת תכנים חדשים.

מחירו של ה-Gauntlet Node ינוע בין 70 ל-80 דולרים והוא יהיה זמין לרכישה כבר במהלך הקיץ הקרוב.

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close