דרייברים חדשים מבית ATI. ה-Catalyst 4.9 • HWzone
מחשבים

דרייברים חדשים מבית ATI. ה-Catalyst 4.9

כמידי חודש, משחררת ATI סט דרייבירים חדש למשפחות כרטיסי המסך שלה, ה-Catalyst 4.9. על פי ATI, הסט החדש מבטיח שיפור משמעותי בביצועי כרטיסי הדור החדש (X800 וכו) במשחק DOOM3 ברזולוציות גבוהות ושיפור גדול מאוד בביצועי הדור הקודם (9500, 9700 וסדרת ה-9800) במשחק UT2004, שוב בעיקר כשכל הפילטרים (AA ו-AF) מופעלים. 

כבר לפני כחודש וחצי דיווחנו לכם על שחרור גרסאת בטא של סט ה-4.9 (כשאז הסט הזמין היה בכלל 4.7). אז, סיבת השחרור המהיר  של ATI הייתה יציאת המשחק DOOM3 והעובדה שהסט סיפק ביצועים טובים בהרבה לכרטיסי ה-Radeon של ATI במשחק. עכשיו משחררת ATI את סט ה-4.9 בגרסא הרישמית סוף סוף.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


שבוע שעבר שיחררה ATI את תוכנת ה-Control Panel החדשה שלה, ה-Catalyst Control Center (או בקיצור CCC) שהביאה סוף סוף עיצוב מודרנית ללוח הבקרה של הדרייברים. טענות רבות עלו נגד לוח הבקרה החדש ובמיוחד על זה שהוא כבד מאוד, לוקח הרבה משאבי מערכת ומאט את המחשב. כתוצאה מכך, מאפשרת ATI להוריד את הסט החדש בשתי גרסאות – עם ה-CCC וללא ה-CCC כמו שהיה עד עכשיו. חשוב להזכיר שכדי שה-CCC יעבוד יש לדאוג שבמחשב מותקנת ה-Net FrameWork. של .

ATI ממליצה גם שלפני התקנת הדרייברים החדשים יהיה מותקן על המחשב SP1 או SP2 של מערכת ההפעלה חלונות XP.

האם הדרייברים החדשים גם טובים יותר? אחד המשתמשים  בפורומים של 3dchipset החליט לבדוק את הנושא. הוא ערך מגוון רחב של השוואות בין סט ה-4.9, ה-4.8 וה-4.7 ופירסם את התוצאות. הדבר היחיד שמקטין את השמחה הוא שהבחור משתמש בכרטיס מסוג Radeon 9700PRO ולכן לא ניתן לראות האם כל מה ש-ATI מבטיחה הוא נכון….

כרגיל, תוכלו להוריד את הגרסה החדשה ממדור ההורדות שלנו :-)

להורדת Catalyst 4.9 מהשרת שלנו (כ-26 מגה)
להורדת Catalyst 4.9 כולל ה-Catalyst Control Center מהשרת שלנו (כ-43 מגה)
לדיון על הדרייברים החדשים בפורום שלנו
למבחן הביצועים בפורום של 3dchipset
ל-Release Notes של ה-Catalyst 4.9 מהאתר של ATI
רשימת הבעיות שתוקנו בסט החדש

 


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close