דפדפן הכרום מתעדכן עם עיצוב חדש והבטחה לשיפורי ביצועים נוספים • HWzone
מחשביםכתבות נבחרות

דפדפן הכרום מתעדכן עם עיצוב חדש והבטחה לשיפורי ביצועים נוספים

גוגל מאיצה את קצב העדכונים לדפדפן הפופולארי בעולם: גרסה 53 של כרום מיישרת קו עם החזון העיצובי של ומכילה מספר שידרוגים מתחת למכסה המנוע

Chrome הוא אמנם הדפדפן הפופולארי בעולם בפער לא קטן, אך הטענות התמידיות על זלילת הזיכרון שלו יחד עם הקמפיין החדש של מיקרוסופט שמציג את ביצועי הזרמת הוידאו והחיסכון בסוללה העדיפים של Edge ודאי האיצו בגוגל להגביר את קצב העדכונים. הגרסה הקודמת הציגה שיפור בניגון סרטונים באנדרואיד.

Google Cast מוטמע כעת בדפדפן (צילום מסך: גוגל)
Cast מוטמע כעת בדפדפן (צילום מסך: גוגל)

גרסה 53 החדשה, שכעת זמינה למשתמשי המחשב, מתקנת מספר פרצות אבטחה, משפרת ביצועים, מתקנת בעיות תצוגה עם מסכי רטינה ומאריכה את חיי הסוללה במחשבים ניידים. כמו כן, האייקונים עברו רענון, נוספה תמיכה באמוג'ים צבעוניים, ומצב ה-Incognito לגלישה פרטית פועל כעת ב-Dark Mode תחת 10, ו- Cast מוטמע כעת בדפדפן.

משתמשי "חלונות" ישימו לב שהעיצוב של Chrome עבר עדכון קל כדי ליישר קו עם החזון העיצובי של אותו יישמה באנדרואיד, ה-Material Design הפשטני שמבוסס על כרטיסיות. העדכון הגיע למק בגרסה הקודמת. מאפשרת גם לחזור אחורה לעיצוב הישן באמצעות הקשת chrome://flags/#top--md בשורת הכתובת של הדפדפן.

ה-Material Design של גוגל מגיע לחלונות
גרסה 53 של בחלונות

העדכון כבר החל להתגלגל לכלל המשתמשים, אך ניתן לכפות אותו בעצמכם דרך כניסה למסך ההגדרות, בחירה ב-Help > About ולחיצה על כפתור העדכון. דיווחים ברשת מצביעים שחלק מההרחבות שמותקנות אצל משתמשים לא עובדות ישירות לאחר העדכון, אלא מצריכות "תיקון" אוטומטי במסך ההרחבות, אז כדאי לוודא שהכל תקין לאחר ההתקנה.

תגיות

2 תגובות

  1. אולי אני אתקין אותו רק בשביל להיפטר מהפרסומת "הורד את כרום"

  2. אני אוהב את העיצובים בכרום. ישנם עיצובים כמעט בכל נושא :)

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close