דיווח: NVIDIA תחשוף דגמי GeForce RTX משודרגים • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

דיווח: NVIDIA תחשוף דגמי GeForce RTX משודרגים

אנחנו עדיין לא ממש יודעים מה פשר הטיזר שסיפקה לנו מפתחת השבבים עם המילה Super – אך ההערכות הן כי מדובר בעדכון עבור שהוצגו לפני פחות משנה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ציפינו כי הטיזר המסתורי אותה פרסמה ימים ספורים לפני פתיחת תערוכת Computex יהיה קשור למה שהחברה תציג לנו באירוע עצמו, אך במקום זה נאלצנו להסתפק בכרטיסי חדשים לעולם המובייל. זה לא אומר שצריך להתייאש – המפתחת השבבים מבטיחים שה-Super המובטח עדיין נמצא בדרך, וברשת כבר עסוקים בלנסות ולנבא מה יהיה המוצר או המוצרים המסתתרים מאחורי הפרגוד.

האתר tweaktown.com, שהוכיח את עצמו במסגרת כמה דיווחי שמועות אודות NVIDIA בעבר, מספר עתה כי החברה מכינה השקה של גרסאות משופרות עבור ה-GeForce RTX 2070, GeForce RTX 2080 ו-GeForce RTX 2060 – עם זכרונות GDDR6 במהירות מוגדלת (כבר ראינו הכרזות על שבבים שמגיעים למהירות 20Gbps נהדרת לפני כמה חודשים) והפתעות פוטנציאליות נוספות.

לא הפילה אותנו מהכסא בתערוכת Computex האחרונה – אבל ההבטחה למשהו מיוחד נותרה בעינה

לא ברור כיצד יכונו המוצרים החדשים והאם באמת יכללו את המילה Super בשמם, אך נראה כי יש היתכנות גם להשקה של משופרת עבור ה-GeForce RTX 2080 Ti מתישהו בהמשך, בנפרד מהשלישייה המדוברת. בכל אופן, הדברים אמורים להתבהר במסגרת תערוכה גדולה אחרת שתיפתח למה ממש בקרוב – תערוכת הגיימינג הגדולה E3 שתתקיים בלוס אנג'לס, ותכלול גם אירוע מיוחד של המתחרה המיועד לספק עוד נתונים טכניים אודות כרטיסי המסך מעידן ה-.

תגובה מיידית של להשקה המסקרנת הצפויה מ-AMD?

מוכנים לקרב ראש בראש בין המחנה האדום לירוק? נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם.


תגיות
Back to top button
Close
Close