דברים טובים באריזות קטנות: הכירו את מארז ה-MasterBox Lite 3 • HWzone
מחשביםמארזים וספקי כוח

דברים טובים באריזות קטנות: הכירו את מארז ה-MasterBox Lite 3

המוצר החדש של מציע הרבה גמישות למשתמש במחיר מינימלי

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אחד מהאיזורים הראשונים שבהם מקצצים ומעגלים פינות במוצרים מוזלים הוא ביכולת ההתאמה האישית של המוצר, שנחשבת ברוב המקרים למותרות שאינה עולה בקנה אחד עם הרצונות או הצרכים המרכזיים של הצרכנים המעוניינים לחסוך בעלויות. המארז החדש של חברת מתיימר לשנות גישה זו, ולהמחיש שלא חובה להתגמש בדרישות הגמישות, גם במחיר זעיר.

מחירו המומלץ של ה-MasterBox Lite 3 עומד על 50 דולר בלבד (או 50 יורו במדינות אירופה), אך בכל זאת תמצאו כאן מארז המיועד ללוחות Micro-ATX (וגם Mini-ITX כמובן) שמסוגל להכיל כרטיסי מסך במימדים מרשימים ובאורך של עד 34.5 סנטימטרים, מקום עבור שני מאווררי 120 מילימטרים קדמיים (או רדיאטור במימדים של עד 240 למערכות קירור מים) ומאוורר 120 מילימטרים אחד אחורי, מקום עבור גוף קירור בגובה של עד 15.7 סנטימטרים עבור המעבד, מקום לאכלוס של עד ארבעה כונני בתצורת 2.5 אינץ' תודות למעגן 2.5 אינץ' אחד, מעגן 3.5 אינץ' אחד ומעגן 5.25 אינץ' אחד שגם ניתנים לפירוק מהמארז בהתאם להעדפות המשתמש – וגם מסנני אבק מגנטיים עבור המאווררים, אשר ניתנים לפירוק וניקוי ללא צורך בכלים כלשהם.

clc1
מתאים גם ליצירה של מכונת גיימינג קומפקטית

ה-MasterBox Lite 3 זמין בצבע שחור, ובדגם עם חלון שקוף בדלת הצד או ללא חלון (אלא רק חרירי אוורור), מיועד להכיל ספקי כוח באורך של עד 16.5 סנטימטרים בהתקנה עילית וכולל גם פאנל חיבורי קדמי בחלק העליון, עם צמד כניסות 3.0 ומחברי שמע וקול.

clc
העיצוב הכללי הוא פשוט אך נאה למדי, בייחוד אם מוותרים על הכונן האופטי ומעניקים חזית חלקה ואחידה יותר לפאנל הקדמי

מדובר בהרבה יכולות עבור מחיר צנוע שכזה, ולנו לא נותר אלא לקוות שנראה בהמשך אפילו יותר פוטנציאל בטווחי מחיר דומים – עם גוונים נוספים ושונים, תמיכה במערכי גדולים ומגוונים יותר ואולי גם תמיכה בלוחות אם גדולים יותר. עד אז, כנראה שמגיע ל- שאפו על ההצעה הזו.

clc2


תגיות
Back to top button
Close
Close