גם LG קורצת לחובבי הגיימינג • HWzone
מחשביםמסכיםכתבות נבחרות

גם LG קורצת לחובבי הגיימינג

המסך החדש של החברה הקוריאנית מציע קצב רענון גבוה במיוחד של 240 הרץ ותמיכה ב-, בתג מחיר שפוי

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


קצת רענון תצוגה של 240 הרץ, המאפשר הצגה של 240 פריימים בכל שנייה הלכה למעשה, מהווה את המקסימום הזמין כיום בשוק, כאשר יש מספק מצומצם של חברות שכוללות יכולת זו בארסנל שלהן ובראשן אסוס, BenQ ו-AOC. כעת נראה שניתן להוסיף לרשימה זו גם את LG, שמתכננת להשיק בקרוב את הדגם העונה לשם הלא-כך-כך ידידותי למשתמש 27GK750F-B.

בעוד שרובם המוחלט של מסכי ה-240 הרץ שהושקו עד כה עשו זאת בהתבסס על פאנל של חברת AU Optronics בגודל אלכסוני של 24.5 אינץ', ב- משיקים את מסך הגיימינג החדש שלהם עם פאנל TN בגודל אלכסוני משופר של 27 אינץ' (לא ברור האם גם כאן מדובר בפאנל של AUO, או בפאנל חדש לגמרי של עצמה), אותו ראינו עד כה רק במסך אחד נוסף מבית חברת .

מעוצב וזריז – מאוד זריז

המסך של LG מציע רזולוציית 1080p, בדומה לכל הדגמים האחרים שמסוגלים לתמוך בקצב הרענון הזריז ביותר, עם זמן תגובה ממוצע נמוך של 2 מילישניות ותמיכה במצב ייעודי אשר מקטין אותו עד לרמה של מילישנייה בודדת לטובת מיזעור תופעת "מריחה" בתצוגה שנעה או משתנה במהירות רבה, בהירות ממוצעת של 400 ניט, כיסוי של 72 אחוזים ממכלול הצבעים בתקן ה-NTSC, דגימת אות ותצוגתו בשיטת 8 ביט (כלומר ללא שום יכולת מעשית להצהיר על תמיכה ב-HDR) וגם תמיכה בטכנולוגיית ה-FreeSync של לתצוגת תמונה בסנכרון של רענון אנכי ללא פגיעה בביצועים.

האם יש כאן הופעת בכורה של פאנל 240 הרץ חדש? כנראה שבקרוב נגלה

ה-27GK750F מציע זוג כניסות HDMI 2.0 מודרניות בגודל מלא ועוד אחת מסוג 1.2 בגודל מלא, צמד חיבורי 3.0 עם תמיכה בטעינה מהירה, יציאת אודיו שתעבוד יחד עם המחשב אליו יחובר המסך ויכולות ארגונומיות לא רעות שכוללות הטייה בשני צירים, סיבוב על ציר ב-90 מעלות והתאמת גובה.

זול מהמתחרה העיקרי – מספיק בכדי לכבוש את הגיימרים 'המקצועיים'?

מחירו המומלץ של הדגם יעמוד של 550 דולר, ובכך הוא יהיה זול בכ-100 דולר לפחות ממחיר השוק העכשווי של דגם ה-Acer Predator המקביל לו במימדים ובקצב הרענון – אם כי ראוי לציין שהמתחרה מציע תמיכה בטכנולוגיית ה-G-Sync של שמוכרת בתור זו עם העלות הגבוהה יותר בהשוואה ל-FreeSync מ- (בשל הצורך בחומרה ייעודית ותשלום תמלוגים על השימוש בה). כך או כך, אנחנו בהחלט מברכים על הצטרפות של עוד מתחרה לתת התחום הזה, ותוהים מתי כבר נוכל לראות מסכי 240 הרץ אשר מבוססים גם על פאנלים איכותיים יותר בטכנולוגיית ה-VA.


תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close