גם ל-Wii יהיה כונן אופטי מהדור הבא • HWzone
מחשבים

גם ל-Wii יהיה כונן אופטי מהדור הבא

קצת קשה להתחרות ב-PlayStation 3, אשר מגיעה עם כונן Blu-ray ועם ה-Xbox 360 אשר תקבל בקרוב כונן HD DVD, באמצעות קונסולה שיש לה כונן DVD סטנדרטי ורגיל. בנינטנדו בהחלט מבינים את זה ולכן הודיעו כי במחצית השנייה של 2007, תושק גרסה נוספת, עם כונן HD DVD מובנה.

בנינטנדו בחרו שלא ללכת בנתיב בו בחרה מיקרוסופט כשהודיעה על שידרוג באמצעות כונן HD DVD חיצוני, אותו ניתן יהיה לרכוש בנפרד מן הקונסולה. עד כה אישרו בנינטנדו את זמינות הגרסה ביפן ובארה"ב אולם לא נאמר אם הגרסה תשווק גם באירופה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


למעשה, התוכנית המקורית הייתה לשווק את ה-Wii עם כונן DVD מהדור הבא, אולם מאוחר יותר, נחתך הכונן מהמפרט של הקונסולה, בגלל שבחברה החליטו ללכת על קונסולה בעלות נמוכה עד כמה שניתן, עלות כונן זה הכבידה והוא היה האביזר שלנינטנדו היה הכי קל לוותר עליו, מבלי לפגוע בביצועי הקונסולה.

בעוד מספר ימים בלבד תושק ה-Wiiה בארה"ב ואם כבר מדברים על יפן, בנינטנדו יעמידו לרשות היפנים 400 אלף יחידות ביום ההשקה. מדובר בכמות הגדולה פי 4 (ואף קצת יותר) מהכמות שהקצתה סוני להשקת ה-PS3. למי שכבר הספיק לשכוח, קצת פחות מ-100 אלף קונסולות PS3 עמדו לרשות המשווקים ביום ההשקה, שלשום, וכולן נחטפו בתוך מספר שעות. אין ספק כי החברה היפנית, אשר מבקשת להשתלט מחדש על השוק היפני, לוקחת אותו ברצינות, וזה כבר צעד חכם.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close