גוגל מבטיחה: כרום יפסיק לזלול את זכרון ה-RAM שלכם

8 תגובות

העדכון החדש לדפדפן הפופולרי מתיימר לספק שיפורים גדולים ליעילותו

העניין הזה כבר הפך לבדיחה מרירה מוכרת ברחבי הרשת, אך בגוגל מאמינים כי עדיין לא מאוחר לשנות את המצב – ומצהירים כי בגירסה 45 העדכנית של הכרום (Chrome), אנחנו נראה שיפור משמעותי בפעילותו, עם מהירות גבוהה יותר ובעיקר צריכת משאבי מערכת קצת יותר שפוייה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כרום ידוע בתור מתקדם, נוח לשימוש ובעל תמיכה טובה של תוספים ופלאגינים מסוגים שונים, אך במקביל גם מוכר כדפדפן שנוהג להשתמש בחלקים גדולים מזכרון ה- של המשחק, בעיקר בעת גלישה עם מספר גדול של לשוניות ('טאבים') פעילות במקביל.

nchr1
הגירסה החדשה תצליח לשים סוף לבדיחות?

איך פותרים זאת? לפי , בשילוב בין ניצול זמן שבו העמוד כבר נטען ואינו בפעולה לביצוע משימות ניקוי ישן שמתחרשות ברקע, עם ביטול הניגון האוטומטי של תכני (פרסומות, בעיקר) Flash באתרים השונים וכן טעינה חוזרת סלקטיבית במצב של 'חזרה לעבודה מאותה הנקודה', בכדי למנוע טעינה אוטומטית מיותרת וגזלנית של אתרים ולשוניות שהשימוש בהן היה מינימלי.

בגוגל מדברים על עשרות אחוזי שיפור למהירות ויעילות הפעולה של כרום – אך אנחנו נשמח לשמוע מה הרשמים בפועל שלכם, המשתמשים. תוכלו לבדוק את גירסת הכרום שלכם בלשונית ה'אודות' שבמסך אפשרויות היישום, ונשמח אם תספרו לנו האם אתם מרגישים בהבדל מהותי בגירסה 45.

קישורים נוספים